نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: موضوع تحقیق هوش مصنوعی

کاربر دائمی آواتار saeed410
    محل زندگی
    قوچان. مشهد

موضوع تحقیق هوش مصنوعی

سلام به همه دوستان؛ من میخام واسه درس هوش مصنوعی یه تحقیق درست و حسابی جور کنم. حالا نمیدونم چه موضوعیو ارائه بدم . از همتون میخام یه موضوع جالب و در صورت امکان به همراه منابعش؛ البته فرقی نمیکنه که فارسی باشه یا انگلیسی؛ بهم بگین تا ما هم کارمون راه بیفته. بعداً لینکشو اینجا میذارم که بقیه هم استفاده کنن.

کاربر تازه وارد آواتار mohi_ka2
    محل زندگی
    زمین خدا

Smile نقل قول: موضوع تحقیق هوش مصنوعی

سلام دوست من
    می تونسد روی شبیه سازی ها کار کنید . مثلا شبیه سازی فوتبال یا خط تولید کارخانه ... اینا یکم سخته و منابعش اکثرا انگلیسی هستند و به راحتی هم پیدا نمی شه . می تونید روی پردازش تصویر هوشمند کار کنید ، مثل تشخیص چهره و ... در این مورد یه سری پی دی اف دارم اما دوهفته ای درگیرم بعدش یادم بندازید بیام یه چند تا پی دی اف معرفی کنم . یا می تونید روی رباتها تحقیق کنید . یا شبکه های عصبی یا منطق فازی یا ......
    موضوع خیلی فراوانه . بستگی داره شما بخواید چیکار کنید و به چی علاقه مند باشید . یه کم تو اینترنت سرچ کنید ، شاخه های هوش مصنوعی دستتون می یاد هرچند خیلی قابل تفکیک هم نیستند ولی در حد یک تحقیق ساده مفید اند

امیدوارم به تحقیق موفقی داشته باشید

نقل قول: موضوع تحقیق هوش مصنوعی

دوست گرامي
    كتاب هوش مصنوعي راسل انتهاي هر فصل تمرينهايي وجودداره كه به گفته خود كتاب ميتونه به عنوان پروژه هوش مصنوعي ارائه بشه
    اميدوارم به كارتون بياد

کاربر دائمی آواتار saeed410
    محل زندگی
    قوچان. مشهد

نقل قول نوشته شده توسط khanoomi12 مشاهده تاپیک
    دوست گرامي
    كتاب هوش مصنوعي راسل انتهاي هر فصل تمرينهايي وجودداره كه به گفته خود كتاب ميتونه به عنوان پروژه هوش مصنوعي ارائه بشه
    اميدوارم به كارتون بياد
    ممنونم ؛ فعلاً که دنبالشم؛ دارم تحقیق می کنم ببینم چه پروژه ای بردارم. به نظر شما در مورد یادگیری ماشین ؛ در امنیت شبکه تحقیق بردارم خوبه؟

Smile نقل قول: موضوع تحقیق هوش مصنوعی

سلام به نظرم راجع به پردازش صوت کار کنید...

یکی از شاخه های هوش مصنوعی منطق فازی هست.می تونید رو این هم کار کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •