نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: پایگاه داده با دلفی

پایگاه داده با دلفی

دوستان سلام

میخواستم بدانم که من میخواهم از دلفی برای پایگاه داده استفاده کنم هیچ گونه اطلاعاتی در مبحث دلفی ندارم آیا به نظر شما برای من امکان پذیر هست . یعنی بتوان چیزهای یاد گرفت که خودم بتوانم با آن پایگاه داده طراحی کنم .چون من دوست دارم با دلفی پایگاه داده و برنامه نویسی انجام بدهم .

لطفا کمکم کنید

نقل قول: پایگاه داده با دلفی

این سایت کمک چندانی نمیتواند در این مورد بکند. بهتر است با یک کتاب آموزش دلفی و پایگاه داده شروع کنید.

کاربر دائمی آواتار delphiprog3000
    محل زندگی
    Kerman

نقل قول نوشته شده توسط sinas1386 مشاهده تاپیک
    دوستان سلام

میخواستم بدانم که من میخواهم از دلفی برای پایگاه داده استفاده کنم هیچ گونه اطلاعاتی در مبحث دلفی ندارم آیا به نظر شما برای من امکان پذیر هست . یعنی بتوان چیزهای یاد گرفت که خودم بتوانم با آن پایگاه داده طراحی کنم .چون من دوست دارم با دلفی پایگاه داده و برنامه نویسی انجام بدهم .

لطفا کمکم کنید
    با سلام.

دوست من در این باره در سایت مطالب آموزشی موجود است.هم در مورد دیتابیس و هم در مورد نحوه ارتباط با دیتابیس مطالبی موجود است.

در Google نیز مطالب فوق را جستجو کنید.......

مقاله ای در مورد ارتباط دلفی با پایگاه داده کاری از آقای احدی .....

موفق باشید.............

کاربر دائمی آواتار delphiprog3000
    محل زندگی
    Kerman

این چند لینک هم میتونه به شما کمک کنه.

http://www.forum.parsigold.com/showthread.php?t=3405

http://www.forum.parsigold.com/showthread.php?t=3811

http://www.forum.parsigold.com/showthread.php?t=4440

موفق باشید..................

چون اطلاعی از دلفی نداری و تازه کاری بهترین کتابی که هم از دلفی سر در بیاری و هم به خوبی بانک ها رو بفهمی رو اگه بخوام معرفی کنم ،کتاب (برنامه نویسی با دلفی نوشته ی جعفر نژاد قمی) است.
    موفق باشی.

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

آره منم موافقم كتاب هاي نوشته شده توسط آقاي جعفر نژاد قمي خيلي كاربردي و جالب است .
    موفق باشيد .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    گمگشته در دیارغریب و عجیب

طراحی پایگاه داده مستقل از نوع زبان برنامه نویسی می باشد آنچه که در زبان برنامه نویسی در ارتباط با پایگاه داده می باشد نحوه اتصال به پایگاه های داده مثل اس کیو ای سرور یا اکسس و . . . می باشد
    البته پایگاه های داده خاص دلفی مثل bde می باشد که دوستان در مورد آنها توضیحات لازم البته جهت مراجعه برای یادگیری دادند
    بهتر است که می گفتی اگر در دلفی تجربه نداری آیا در زبان برنامه نویسی دیگری تجربه داری ؟

البته پایگاه های داده خاص دلفی مثل bde می باشد که دوستان در مورد آنها توضیحات لازم البته جهت مراجعه برای یادگیری دادند
    BDE یک پایگاه داده نیست، بلکه یک روش برای اتصال به انواع پایگاه داده ها هست، یعنی چیزی مثل ADO، ADO.Net, ODBC، و امثالهم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام
    من هم کار با دلفی از این سایت یاد گرفتم
    فقط کافیه یکم وقت بذاری
    من این راه رفتم یه بار رفتم تو هم میتونی
    موفق باشی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •