نمایش نتایج 1 تا 40 از 144

نام تاپیک: منابع، مراجع و مقالات مفید تالار

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

توضیح کامل زبان #C و ویژگی های این زبان به نقل از ویکیپدیا

سلام به همه دوستان ، توضیح کامل زبان #C و ویژگی های این زبان رو بهمراه C#‎ 4.0 از ویکیپدیا

بصورت فایل PDF در آوردم ، گفتم برای همه دوستان (مبتدی - حرفه ای ) میتونه مثمر ثمر باشه .

(فایل به دو قسمت تقسیم شده است ، باید باهم گرفته شود) .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کاشان

Talking Coding Standard

دوستان عزیز سلام
    داشتم تو نت می گشتم ، به این مقاله زیبا درمورد کدنویسی استاندارد ( که اغلب ازش رنج می بریم ) برخوردم ، هرچند ممکنه سطحش مبتدی باشه اما خوندنش خالی از لطف نیست .
    مقاله انگلیسیه اما خیلی روان توضیح داده و همه می فهمن .

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: منابع، مراجع و مقالات مفید تالار

من یه ایبوک آموزش سی شارپ میذارم (البته امیدوارم که قبلا کسی نذاشته باشه تو این تاپیک!)که به نظر من خیلی خوب سی شارپ رو توضیح داده

البته من بیشتر به خاطر اینکه تو این کتاب به صورت مفهمومی مباحث پایه توضیح داده شده خوشم اومد... به نظر من مکمل خوبی برایه کتاب محمد هاشمیانه چون تو کتاب محمد هاشمیان خیلی از مسائل (علی الخصوص شی گرایی) به صورت مفهمومی توضیح داده نشده...

من این کتابو کامل خوندم و چیزهای خیلی زیادی توش یاد گرفتم و خیلی مسائل پایه رو یاد گرفتم ...

این کتاب نوشته مهندس مسعود طباطبایی هست من لینکشو از وبلاگ شخصیشون(البته فارسیشون) گرفتم و امیدوارم که همیشه موفق باشند که زحماتشونو مفت مفت در اختیار ماها میذارن که ازشون استفاده کنیم (با آرزوی موفقیت برایه تمام مهندسان ایرانی!)

البته این کتاب کامل نیست بلکه یه پکیج از مطالبی هست که تاکنون در وبلاگشون گذاشتن و هنوز جایه پیشرفت دارن...

دیگه خیلی حرف زدم!!

خوب اینم لینک::

آموزش سی شارپ و برنامه نویسی شی گرا

موفق باشید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •