نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: خاموش کردن office lock

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

خاموش کردن office lock

سلام بچه ها
    من می خواستم بدانم چگونه می توانم با دلفی کلید office lock را خاموش و روشن کنم.
    ( کلید office lock همان کلیدی است که در بیشتر کی برد ها (معمولا فراسو) وجود دارد و با خاموش شدن آن کاربرد کلید های F درست شده و با روشدن بودن آن کلید F ها کار نمی کند.)

ممنون می شوم من را فوری راهنمایی کنید

نقل قول: خاموش کردن office lock

باید ببینید که آیا اصلا اون کلید کدی تولید میکنه، یا بطور سخت افزاری و بدون آنکه از کامپیوتر تقاضایی بکنه، کاربرد کلیدهای مربوطه را تغییر میده؟ احتمالا یک کلید سخت افزاری هست، چون برای استفاده از آن، نیازی به نصب درایور در سیستم عامل خود ندارید. اگر نحوه عملکردش بطور سخت افزاری و مستقل از سیستم عامل باشه، نمی تونید با برنامه خودتون کنترلش کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

آقای کشاورز فکر می کنم کلید سخت افزاری نباشد چون وقتی روشن باشد دکمه f ها در آفیس یک کاری انجام می دهند مثلا فایل جدید باز می کنند و یا save می کنند و یا open می کنند و وقتی خاموش باشند f ها کار می کنند.
    آیا شما خودتان این دکمه را روی کی برد های دیده اید؟
    ممنون می شوم من را راهنمایی کنید

فکر می کنم کلید سخت افزاری نباشد چون وقتی روشن باشد دکمه f ها در آفیس یک کاری انجام می دهند مثلا فایل جدید باز می کنند و یا save می کنند و یا open می کنند و وقتی خاموش باشند f ها کار می کنند.
    شما برای کیبوردتان درایوری نصب کردید؟ ویندوز کیبورد شما را در Device Manager با چه نامی میشناسه؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام آقای کشاوز کی برد من Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard
    است.آیا راهی به ذهنتان می رسد که من این کلید را خاموش کنیم.تا از دست آن راحت شویم.ممنون

فکر نکنم با این درایوری که اسمش را بردید، بتونید دسترسی خاصی به اون کلید داشته باشید.

سلام
    توی دکمه های بالای کیبورد (توی کیبورد من دکمه کنار دکمه sleep) یه دکمه ای داره که شبیه به پازله
    اون دکمه رو بزنید office lock خاموش میشه و میتونید از f1-12 استفاده کنید

خسته نباشید واقعا
    منظورش با برنامه نویسی بود
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840
    پایگاه داده، تیونینگ، طراحی و پیاده سازی ..

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •