نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: Attach ديتابيس

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Question Attach ديتابيس

سلام..
    اول بگم كه Search كردم ولي چيزي كه مي خواستم رو پيدا نكردم...
    شايد سوالم خيلي ساده باشه ولي من نمي دونم بايد چي كار كنم...
    من برنامم رو با sql server 2005 و VS2005 نوشتم و به كمك همون هم براش Installer ساختم....
    همراه برنامه من NET FramWork 2.0. و SQL Server2005 Express Edition نيز نصب ميشه...
    حالا موضوع اينجاست كه در اتمام كار SQL Server Configuration Manager روي سيستم نصب ميشه و من نميدونم كجا بايد ديتابيسمو Attach كنم....
    از راهنماييتون ممنون ميشم...

با سلام
    شما با نصب SQL Server Configuration Manager نمی تونید محیط MS SQL رو ببینید. برای ایجاد بانک اطلاعاتتون باید MS SQL Standard رو نصب کنید تا منوی Microsoft Sql Server 2005 به برنامه های شما اضافه بشه تا بتونید با SQL SEVRER Managment Studio کار کنید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Question

نقل قول نوشته شده توسط myounesin مشاهده تاپیک
    با سلام
    شما با نصب SQL Server Configuration Manager نمی تونید محیط MS SQL رو ببینید. برای ایجاد بانک اطلاعاتتون باید MS SQL Standard رو نصب کنید تا منوی Microsoft Sql Server 2005 به برنامه های شما اضافه بشه تا بتونید با SQL SEVRER Managment Studio کار کنید.
    من از خود VS2005 براي ساخت Setup استفاده ميكنم و در قسمتي كه بايد نرم افزارهاي جانبي رو انتخاب كنم NETFramWork2.0 و SqlServer2005Express رو تيك ميزنم...
    و با اينكار SQL Server Configuration Manager رو سيستم كاربر نصب ميشه...
    آيا من بايد دوباره علاوه بر اين MS SQL Standard رو هم نصب كنم؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط اقاقيا مشاهده تاپیک
    سلام..
    حالا موضوع اينجاست كه در اتمام كار SQL Server Configuration Manager روي سيستم نصب ميشه و من نميدونم كجا بايد ديتابيسمو Attach كنم....
    از راهنماييتون ممنون ميشم...
    توي قسمت SQL Script شما يك New connection بسازيد بعد يك Script file جديد بسازيد در سمت راست بر روي سر برگ دوم كليك كنيد و ديتا بيستون رو ايمپورت كند خودش اسكريپتش رو ميسازه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Question

نقل قول نوشته شده توسط Khalil morradi مشاهده تاپیک
    توي قسمت SQL Script شما يك New connection بسازيد بعد يك Script file جديد بسازيد در سمت راست بر روي سر برگ دوم كليك كنيد و ديتا بيستون رو ايمپورت كند خودش اسكريپتش رو ميسازه
    با سلام
    ميشه واضح تر توضيح بدين...
    روي سيستم كاربر فقط SQL Server Configuration Manager نصب ميشه...لطفا دقيقا بگين كه من كجا بايد اين كارو بكنم؟؟؟

کاربر دائمی آواتار sepehr.net
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: Attach ديتابيس

سلام من میخواستم بدونم که این کار برای sql server 2000 هم جواب میده یا نه؟
    یعنی میتونه اون رو هم نصب کنه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •