صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 48 از 48

نام تاپیک: منابع فارسی

میهمان
    مهمان
    آقای سیدف سلام :lol:
    در مورد اون کتابی که نوشته بودید اگه لطف کنید ویه جایی آپ لودش کنید ممنون میشم.
    بعدش اینکه اون مقالاتی که گقته بودید با چه عنوانی وکجای سایت مجله میشه پیداکرد.
    یه سوال دیگه هم داشتم آیا در برنامه نویسی بازیها فرق می کنه از چه زبانی
    استفاده کنیم .
    با تشکر فراوان موفق باشید.

سیداف
    مهمان
    با سلام
    اوون مقالات رو میتونین در قسمت آرشیو اوون سایت پیدا کنید. البته اینکه در کدوم شماره بوده رو متاسفانه به خاطر ندارم. اگر توی سایت گوگل نام من رو به انگلیسی جستجو کنید یه صفحه براتون پیدا میکنه که مال همون مجله است و فهرست تمام مقالاتی که برای مجله نوشته ام اوونجا هست. بعد با استفاده از این فهرست راحت میشه در آرشیو خود مقالات رو پیدا کنید. در ضمن رایگان هم هست.

در مورد زبان برنامه نویسی بازی هم فکر میکنم زیاد واضح باشه. بدلیل سیستمی بودن برنامه بازیها و نیاز به سرعت بالای کد خروجی و... اصولا بازیها رو به زبان سی یا سی پلاس پلاس مینویسند و گاهی هم با ترکیبی از اسمبلی و سی. البته دلایل زیادی داره که متاسفانه من از بحث در مورد واضحات و اینکه چی از چی بهتره چندان خوشم نمیاید:) چون احتیاجی به گفتن نیست و از شواهد و قراین هم میشه راحت به این نتیجه رسید. البته دلایل فنی متعددی هم داره همونطور که دایرکت ایکس رو نسبت به ogl اشاره کردم.
    د ر ضمن مشهورترین و تواناترین برنامه نویس بازیها و گرافیک آقای John Carmack در بازی جدیدشون یعنی Doom3 از دایرکت ایکس استفاده کرده اند و کد برنامه هاشون رو هم از سی استاندارد به سی پلاس پلاس تغییر دادند. ogl به دلیل ساده تر بودن و مالتی پلاتفرم بودن برای یک سری از کاربردهای خاص مناسبتر از دایرکت ایکس است اما روی پلاتفرم ویندوز و برای نوشتن نرم افزارهای بازی دایرکت ایکس در حال حاضر حرف اول را میزند.
    به عنوان توضیح : direct3d قبل از نسخه 8 واقعا ضعیف و غیر منطقی و پیچیده بود اما خوشبختانه از نسخه 8 به بعد با تغییر ساختار کلی بصورت DirectX Graphics عرضه شد و دیگر چیزی به نام Direct3D Immediate Mode و Direct3D Retained Mode وجود ندارد.

در مورد کتاب. من بعضی شبها توی اوون هاب ایرانی ها با همین آی دی وارد میشم. البته فکر کنم دیگه همه اوون کتاب رو دارند :) من هم از همین هاب ها گرفتمش.

ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    ایران.تهران
    صحبت خاصی نداشتم فقط میخواستم بگم که این جناب مهمان(صفحه اول فورم) که فرمودند کتاب الکترونیک Art Of Computer Game Design را دارند چرا از خودشان هیچ ادرسی نگذاشته اند جناب مهمان اگر این کتاب را دارید لطفا به ادرس زیر بفرستید.
    www.payam_shekarabi@hotmail.com

کاربر جدید
    محل زندگی
    ایران.تهران
    راستی یه منبع فارسی جدید(البته شاید قبلا هم در بازار بوده ولی این یکی ویرایش جدید است) به بازار اومده که بدک نیست تحت عنوان "آموزش برنامه نویسی directx" نوشته ی اقای "علی رضا علی نژاد" البته زبان پیش فرض این کتاب سی هست. ولی به نظر من کتاب خوبی هست. در ضمن در اینجا جا داره که از زحمات اقای نصیری برای ارتقا سطح این سایت تشکر کنم و از سی دی اموزشی open gl ی که برای من فرستادن ممنونم :oops:

جناب آقای Delphi Assistant

آقا من به شما هر چقدر که بخوای هاست و FTP می دم . که اگه زحمتی نیست این ای بوک هاتو واسه من و بچه ها اپلود کنی . با من لطفا" تماس بگیر :

Yahoo ID: Alpha_C0der
    Email: Alpha_Programmer@linuxmail.org

مرسی

برای شروع سری به وبلاگ زیر بزنید:
    www.3dstate.mihanblog.com

اینم لینک کتابهای الکترونیکی مربوط به OpenGL:

http://forums.ps-ware.net/index.php/topic,375.0.html

open_GL برای دلفی

من پی دی اف آموزش open_GL توی دلفی رو دارم اگه خواهان داشت بگین آپلود کنم براتون.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. منابع فارسی و انگلیسی
    نوشته شده توسط Unknownlive در بخش WPF
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 07 شهریور 1388, 05:25 صبح
  2. منابع فارسی برای LINQ ، WCF ، WF , WPF سراغ ندارین ؟
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش C#‎‎
    آخرین پست: شنبه 22 تیر 1387, 07:28 صبح
  3. منابع فارسی برای SQL Server 2000 و Transact SQL
    نوشته شده توسط vadood در بخش SQL Server
    پاسخ: 23
    آخرین پست: دوشنبه 13 خرداد 1387, 11:14 صبح
  4. منابع فارسی vfp
    نوشته شده توسط یوسف توفان در بخش Foxpro
    آخرین پست: پنج شنبه 15 فروردین 1387, 08:12 صبح
  5. منابع فارسی جهت برنامه نویسی بلوتوث