نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: علت خاموش شدن خودبخود لپ تاپ

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

علت خاموش شدن خودبخود لپ تاپ

سلام.

من از وقتی ویندوز 11 نصب کردم رو لپ تاپ خوبخود خاموش می شه و دفعات بعد که سریعا می خوام روشنش کنم مدت زمان کمتری روشن می مونه حتی تا 1 ثانیه کمتر.
    بنظر نمیاد مشکل از آداپتور باشه چراکه تمام قطعات مهمشو که می تونست خرابی داشته باشه تعویض کردم و حالا پایداره....

(وقتی ویندوز 10 نصب کرده بودم همچین اتفاقی براش نیافتاده بود! ینی می تونه مشکل نرم افزاری باشه؟!)

از نظر خودم شاید سیلیکون CPU و چیپش باشه گرچه تمیز کردم که خمیر سیلیکون براش بگیرم ولی نمی دونم چ نوع خمیری برای لپ تاپ بهتره البته قیمت خمیر سیلیکون سرنگی خاکستری برند HALNZIYE مدل HY880 که عالی هست برای اینکار نزدیک به 500,000 تومنه !!!

راهنمایی لطفاً ....

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: علت خاموش شدن خودبخود لپ تاپ

نقل قول نوشته شده توسط ROSTAM2 مشاهده تاپیک
    سلام.

من از وقتی ویندوز 11 نصب کردم رو لپ تاپ خوبخود خاموش می شه و دفعات بعد که سریعا می خوام روشنش کنم مدت زمان کمتری روشن می مونه حتی تا 1 ثانیه کمتر.
    بنظر نمیاد مشکل از آداپتور باشه چراکه تمام قطعات مهمشو که می تونست خرابی داشته باشه تعویض کردم و حالا پایداره....

(وقتی ویندوز 10 نصب کرده بودم همچین اتفاقی براش نیافتاده بود! ینی می تونه مشکل نرم افزاری باشه؟!)

از نظر خودم شاید سیلیکون CPU و چیپش باشه گرچه تمیز کردم که خمیر سیلیکون براش بگیرم ولی نمی دونم چ نوع خمیری برای لپ تاپ بهتره البته قیمت خمیر سیلیکون سرنگی خاکستری برند HALNZIYE مدل HY880 که عالی هست برای اینکار نزدیک به 500,000 تومنه !!!

راهنمایی لطفاً ....
    رفتم تعمیراتی خمیر سیلیکون برای چیپ و سی پی یو گرفتم و اینکه مشکل از آداپتورش بود که رفتم استوک اصلی پیدا کردم (با قیمت 500000 تومن) و الآن داره خوب کار می کنه، موقع تعمیر LCDرو هم جدا کردم و وبکم و Led بالای صفحه رو هم چک کردم الآن هر دو دارن صحیح و سالم کار می کنن (قبلا بگیر نگیر داشتن).

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •