نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: Agile Modeling

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Agile Modeling

از دوستانی که با متدلوژی Agile کار کردند و تجربه مدیریت پرژه ای با این متدولوژی دارند خواهش می کنم بیشتر من رو راهنمایی کنند یا اگر سایت یا لینک خوبی سراغ دارند به من معرفی کنند. درضمن من خودم به صورت تئوری از این متدلوژی خبر دارم و از دوستان خواهش می کنم که توضیح تئوری برای من نفرسند. من بیشتر نیاز به حاصل و نتیجه تجربی عملی دوستان از این متدلوژی دارم.

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    از کدام متدلوژی می خواهید استفاده کنید؟
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    agile می توان گفت زیر شاخه متدلژی RUP هست منتها کامل یافته تر یا بهتر بگوییم به جزیئات کمتر می پردازه و بیشتر به کد و اجرای سریع پرژه نگاه می کنه. دوستان قرار نشد من بگم به شما قرار شد شما منو راهنمایی کنید. برای دوستانی که به این متدلوژی آگاهی ندارند google بد نیست یک search کنند

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    ظاهرا شما نیز کمی به جستجو نیاز دارید! Agile شامل متدلوژی هایی برای توسعه نرم افزار است و خودش یک متدلوژی نیست بلکه یک روش است. برای همین من پرسیدم چه متدلوژی می خواهید استفاده کنید؟
    بهتره مقاله زیر را بخوانید تا منظور سئوال من را بهتر متوجه شوید :)
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=20625
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

agile می توان گفت زیر شاخه متدلژی RUP هست
    این دیگه از اون حرف ها بود!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    این بنده خدا نگفت متدلوژ‍ی های خانواده Agil رو تعریف کنید، منظورش این بود کدام متدولوژی مد نظرتون هست ؟ XP, Scrum, Crystal, ...
    شما چه نوع راهنمائی می خواین ؟ من شک دارم کسی تو ایران از این متدولوژی ها استفاده کرده باشه ؟ شما تنها کاری که می تونید بکنید اینه که از Case Studyهای موجود مربوطه استفاده کنید.

agile می توان گفت زیر شاخه متدلژی RUP هست منتها کامل یافته تر یا بهتر بگوییم به جزیئات کمتر می پردازه و بیشتر به کد و اجرای سریع پرژه نگاه می کنه. دوستان قرار نشد من بگم به شما قرار شد شما منو راهنمایی کنید. برای دوستانی که به این متدلوژی آگاهی ندارند google بد نیست یک search کنند
    در ضمن اعضای خانواده Agile هیچ ربطی به RUP ندارند و برای خودشون هویت مستقل دارند. همچنین این متدولوژی های از RUP کاملتر نیستند بلکه بر عکس یه سری مشکلات دارند و هنوز کارکرد خوب این متدولوژی ها اثبات نشده است. این بار شما Search کردی مطالب رو کامل نگاه کنید و به کسی خرده نگیرید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    دوستان عزیز من اصلا نمی خواستم به کسی خرده بگریم. من می دونم که در متدلوژی agile بیشتر بجای اینکه به مستندات کار بپردازند سریع به سراغ کد نویسی میرن و به کار سرعت بیشتری میدهند. aigle یک متدلوژی هست شما به فارسی ترجمه می کنید روش یا اسلوب شناسی من نمی دونم و منظور من از زیر شاخه بودن RUP به این معنا بود که بگم کاملا بر اساس iteration هست هما usecas ها class diagram component diagram و بقیه رو شامل میشه منتها به فارسی خوب و درست نگفتم من از همگی معزت می خوام ببخشید دیگه تکرار نمی شه از whitehat عزیز از لینکشون ممنون.

محل زندگی
    Z

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط javaphantom مشاهده تاپیک
    ... aigle یک متدلوژی هست شما به فارسی ترجمه می کنید روش یا اسلوب شناسی من نمی دونم و منظور من از زیر شاخه بودن RUP به این معنا بود که بگم کاملا بر اساس iteration هست هما usecas ها class diagram component diagram و بقیه رو شامل میشه ...
    جناب Agile متدولوژی نیست این برای بار 1000ام !! Agile خانواده ای از متدولوژی هاست که هدف خاصی رو دنبال می کنن که به خاطر اون هدف در این خانواده قرار گرفتن !!! در ضمن RUP هم حسابش کاملا از این خانواده جداست و به حساب اینکه یه متدولوژی Iteration یا OO را پشتیبانی می کنه نمی شه بگیم زیر شاخه !!!
    برای من اصلا مهم نیست که شما با این تصاویر غلط ذهنی زندگی می کنید، مهم اینه که این تصاویر غلط به ذهن مردم بازدید کننده سرایت پیدا نکنه و ذهنشان را پریشان نکنه !!!

مطالعه بیشتر : http://www.inf.vtt.fi/pdf/publications/2002/P478.pdf

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    مرسی manager بازم از این کتابا داری رو کن من نفهمیدم بیشتر کتاب می خوام تا بفهمم

محل زندگی
    Z
    این سایت دریایی از اطلاعات را به شما هدیه می کند، تا در کابوس عقب ماندگی خود غرق شوید، ولی ایمان راسخ شما همچو کشتی نجاتی شما را به ساحل موفقیت و کامیابی هدایت خواهد کرد.
    http://www.pdfchm.com/search/all/?do...RID%3A11&hl=en
    برای استفاده از سرویس های سایت باید ثبت نام کنید.

http://www.google.com/search?hl=en&q...=Google+Search

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار asefy2008
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: Agile Modeling

سلام دوستان کسی می تونه بگه خود agile modeling چیست و هدفش چیه؟
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: Agile Modeling

Agile Modeling یک روش چابک برای مدل سازی و مستند سازی نرم افزار هستش که توسط آقای Ambler مطرح شد. این روش به تنهایی یک متدولوژی کامل نیست بلکه تکنیک هایی داره که در کنار متدولوژی های چابک دیگر مثل XP و یا Scrum می تونن یک روش بالغ و مناسب برای توسعه نرم افزار رو تشکیل بدن. نقطه قوت این روش اینه که مجموعه ای از تکنیک های استفاده از UML و مدل سازی هست که توسط یک فرد خبره جمع آوری شده و دانش خوبی رو می تونه در عمل در اختیار مهندسین نرم افزار قرار بده.

http://www.agilemodeling.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Agile_Modeling

تاپیک های مشابه

1. متدلوژی های چابک Agile (مقاله)
    نوشته شده توسط whitehat در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 15
    آخرین پست: سه شنبه 24 آذر 1394, 02:53 صبح
  2. Business Modeling
    نوشته شده توسط soltanipour در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 05 مرداد 1388, 20:52 عصر
  3. یه سوال در زمینه Object Modeling در کلاسها