صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 178

نام تاپیک: داونلود کد: اعمال متداول با GridView در ASP.NET 2.0

کاربر دائمی آواتار hana2064
    محل زندگی
    یه جای خوش اب و هوا

نقل قول: داونلود کد: اعمال متداول با GridView در ASP.NET 2.0

خیلی مطالب جالبی بود ممنون. میشه لطف کنین در مورد این خط توضیح بدین
    Dim Cmd AsNew SqlCommand("spUpdateOrder", Cnn)
    این spUpdateOrder برای چی تعریف شده ؟؟؟؟؟؟

spUpdateOrder یک Stored Procedure است که دستورات T-SQL در اون نوشته میشن و در دیتابیس وجود داره.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار hana2064
    محل زندگی
    یه جای خوش اب و هوا

ممنونم لطف کردین یه سوال دیگه هم دارم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون می شم :
    Param = Cmd.Parameters.Add("@organName", SqlDbType.NVarChar, 50)
    SqlDbType.NVarChar, 50 میشه درموردش توضیح بدین ، اگه بخوام مقدا ر یک textbox داخل organName قرار بگیره چه کار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فیلد OrganName در جدول از نوع NVarChar تعریف شده. در نتیجه پارامتری که برای این فیلد هم در نظر گرفته میشه باید از نوع NVarChar باشه که این مورد با SqlDbType.NVarChar مشخص شده. همچنین حداکثر تعداد کاراکترهایی نیز که این فیلد می پذیره، 50 کاراکتر هست.
    مقدار TextBox رو می تونی در خط بعد از دستور فوق، با Param.Value = TextBox1.Text به پارامتر پاس بدی.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار saeid taheri
    محل زندگی
    البرز - فردیس

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    شاهد نسخه ی ششم این پروژه هستید.

امکانات و اصلاحات این نسخه شامل:

1) ارتقای دیتابیس برنامه به SQL Server 2005
    2) استفاده از معماری 3 لایه
    3) اضافه کردن امکان مشاهده ی جزئیات به صورت Popup Menu با استفاده از AJAX
    4) حل مشکل Export حروف فارسی در Office 2007
    5) تغییر تابع Export برای تعیین رنج دلخواه Export رکوردها
    6) استفاده از دو SP ی جدید با بهره گیری از امکانات جدید SQL Server 2005 برای Paging و حذف رکوردها
    7) درج صحیح شماره ردیف برای صفحات بعدی و رکوردی که قرار هست ثبت بشه.
    8) تصحیح نمایش تعداد رکوردها در Context Menu

دیتابیس برنامه به صورت فایل های mdf و ldf و با نام GridView_DB در پوشه ی App_Data قرار داره. دیتابیس رو در Attach، SQL Server 2005 کنید.

امکانات دیگه ای نیز به زودی به عنوان همین نسخه اضافه میشه.

موفق باشید.
    سلام من وقتی برنامه رو اجرا می کنم با ایراد زیر مواجه می شوم چگونه می تونم برطرفش کنم

Cannot open database "GridView_DB" requested by the login. The login failed. Login failed for user 'HOME-B2E1234D14\ali'.

کاربر HOME-B2E1234D14\ali رو در SQL Server به لیست کاربران مجاز استفاده از دیتابیس اضافه کنید.
    بارها بحث شده.

موفق باشید.

سلام و ممنون به خاطر کد جالبتون
    راستش وقتی من پروژه نسخه آخر را اجرا می کنم،با خطای زیر مواجه می شوم:
    .:: Common GridView Functions ::. by: Behrouz Rad
    Procedure spBindGridView has no parameters and arguments were supplied

و در مرورگر چیز دیگری مشاهده نمیشه.
    لطفا راهنمایی کنید
    [IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]

آیا دیتابیس صحیح رو Attach کردید؟

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz_Rad مشاهده تاپیک
    آیا دیتابیس صحیح رو Attach کردید؟
    با دوباره نصب کردن sql server و attach کردن فایل موفق به اجرا شدم.
    ممنون از کد خوبتون
    با اجازه شما می خواستم از این grid view در یک پروژه دانشگاهی استفاده کنم..

نقل قول نوشته شده توسط fallah_mojtaba
    با اجازه شما می خواستم از این grid view در یک پروژه دانشگاهی استفاده کنم..
    مشکلی نیست اما اینجور نباشه که کل پروژه رو با نام خودت منتشر کنی! خبر رسید که یکی از دوستان در دانشگاه اصفهان یکی از مقالات بنده رو با کلی آب و تاب و بیان تحقیق 1 ماهه با نام خودش ارائه داده! ;)

سلام آقای راد
    راستش من با تبدیل کد شما به سی شارپ با کدهای جاوا اسکریپت به مشکل برخوردم.مثلا
    منو نمایش داده می شود ولی فرامین آن اجرا نمیشن ،یا منوی نمایش جزئیات، اطلاعات سطر رو نمایش نمی ده..
    من فکر می کنم در raisecallback دچار مشکل هستش..
    به نظر شما این کد در سی شارپ معادل کد شما در vb است..

void System.Web.UI.ICallbackEventHandler.RaiseCallbackE vent( string eventArgument)
    {
    if ((!string.IsNullOrEmpty(eventArgument))) {
    strReturn = eventArgument;
    GridViewFuncBehrouzRad.DAProject obj_DAProject = new GridViewFuncBehrouzRad.DAProject();
    strFetchResult = obj_DAProject.GetOrderByID_AJAX_Format (Convert.ToInt32(strReturn));
    }
    }
    string System.Web.UI.ICallbackEventHandler.GetCallbackRes ult()
    {
    return strFetchResult;
    }
    لطفا راهنمایی کنید.

سلام
    خسته نباشد
    آقای راد در مورد ارسال شماره سطر ها به تابع جاوا اسکریپت که همون RowID هستش سوالی داشتم اینکه اگر چند تا از این grid view در یک فرم داشته باشیم،چطوری می شه RowID هر gridview را به تابع ارسال کرد.من از چند gridview شما در یک پروژه استفاده کردم و لی فقط اولی درست کار می کنه و تابع روی بقیه اصلا اجرا نمیشه..
    لطفا راهنمایی کنید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

آقای راد از چه کدی استفاده کردی برای ایجاد مجوز دسترسی و اضافه کردن بانک در sql در کامپیوتر دیگر در ضمن آیا باید حتماً در آن کامپیوتر sql نصب باشه؟

من با C#‎ کار میکنم

کاربر دائمی آواتار s.k711
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    چطوري مي شه شماره سطر DATA GRID را به دست آورد وقتي آن سطر را انتخاب مي كنيم.
    vb.net 2005 & ASP.net 2

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

اقاي راد من كد شما رو به C#‎ تبديل كردم ولي اين خطا رو مي ده

Server Error in '/2' Application.

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: CS0106: The modifier 'public' is not valid for this item

Source Error:

[No relevant source lines]
    Source File: Line: 0

Show Detailed Compiler Output:

C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE> "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\csc .exe" /t:library /utf8output /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.EnterpriseSer vices\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.EnterpriseS ervices.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.Web\2.0.0.0__ b03f5f7f11d50a3a\System.Web.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Web.Mobile\ 2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Web.Mobile.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System\2.0.0.0__b7 7a5c561934e089\System.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Web.Service s\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Web.Services.dl l" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Configurati on\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Configuration. dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Xml\2.0.0.0 __b77a5c561934e089\System.Xml.dll" /R:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\T emporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Code.d9walzmn.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.Data\2.0.0.0_ _b77a5c561934e089\System.Data.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Security\2. 0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Security.dll" /R:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\m scorlib.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Drawing\2.0 .0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Drawing.dll" /out:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727 \Temporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.dll" /D:DEBUG /debug+ /optimize- /win32res:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0. 50727\Temporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\0fx6x-tj.res" /w:4 /nowarn:1659;1699 "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.0.cs" "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.1.cs" "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.2.cs"Microsoft (R) Visual C#‎ 2005 Compiler version 8.00.50727.42for Microsoft (R) Windows (R) 2005 Framework version 2.0.50727Copyright (C) Microsoft Corporation 2001-2005. All rights reserved.c:\Documents and Settings\Taha\Desktop\New Folder (2)\2\Default.aspx.cs(630,17): error CS0106: The modifier 'public' is not valid for this itemc:\Documents and Settings\Taha\Desktop\New Folder (2)\2\Default.aspx.cs(641,19): error CS0106: The modifier 'public' is not valid for this item

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.42; ASP.NET Version:2.0.50727.42

كد رو ضمينه كردم لطفا كمكم كنيد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار mp2009
    محل زندگی
    فارس - بوشهر

دوست عزیز اقای راد لطف کردن و خودشون نمونه این گریدویو رو با کد C#‎ گزاشتن.
    به چند پست قبل مراجعه کن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

دوست عزیز من مطالب قبل رو نكاه كردم ولي هيجكدوم C#‎ نبود

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط mp2009 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز اقای راد لطف کردن و خودشون نمونه این گریدویو رو با کد C#‎ گزاشتن.
    به چند پست قبل مراجعه کن
    سلام اگه ميشه لطف كنيد بگيد توي كدوم پست؟ كدم صفحه؟ واقعا حيفه كد به اين زيبايي معادل سي شارپش نباشه!!
    ممنون از همه دوستان كه سخاوتمندانه كد هاي زيباشون رو اينجا مي گذارند.

نمونه ی #C نداره. دات نت دات نته. کسی که با دات نت کار می کنه نوع زبان واسش فرقی نمی کنه.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار mp2009
    محل زندگی
    فارس - بوشهر

جناب راد شما مطمعني كه نداره؟
    اخه من خودم چند وقت پيش تو همين سايت پيدا كردم . حالا دوباره ميگردم اگه پيدا كردم ميزارمش.
    راستي دوستان اگه ميخواهيد خودتون همه كد ها رو به C#‎ تبديل كنيد ميتونيد از لينك دورن امضاي من استفاده كنيد.
    موفق باشيد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

من از این لینک استفاده کردم ولی یک خطا داد که در بالا عنوان کردم
    Server Error in '/2' Application.

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: CS0106: The modifier 'public' is not valid for this item

Source Error:

[No relevant source lines]
    Source File: Line: 0

Show Detailed Compiler Output:

C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\Common7\IDE> "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\csc .exe" /t:library /utf8output /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.EnterpriseSer vices\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.EnterpriseS ervices.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.Web\2.0.0.0__ b03f5f7f11d50a3a\System.Web.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Web.Mobile\ 2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Web.Mobile.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System\2.0.0.0__b7 7a5c561934e089\System.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Web.Service s\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Web.Services.dl l" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Configurati on\2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Configuration. dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Xml\2.0.0.0 __b77a5c561934e089\System.Xml.dll" /R:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\T emporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Code.d9walzmn.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_32\System.Data\2.0.0.0_ _b77a5c561934e089\System.Data.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Security\2. 0.0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Security.dll" /R:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\m scorlib.dll" /R:"C:\WINDOWS\assembly\GAC_MSIL\System.Drawing\2.0 .0.0__b03f5f7f11d50a3a\System.Drawing.dll" /out:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727 \Temporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.dll" /D:DEBUG /debug+ /optimize- /win32res:"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0. 50727\Temporary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\0fx6x-tj.res" /w:4 /nowarn:1659;1699 "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.0.cs" "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.1.cs" "C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\2\a696d814\6d41858e\App_Web_default.aspx.cdc ab7d2.vlpouvd-.2.cs"Microsoft (R) Visual C#‎ 2005 Compiler version 8.00.50727.42for Microsoft (R) Windows (R) 2005 Framework version 2.0.50727Copyright (C) Microsoft Corporation 2001-2005. All rights reserved.c:\Documents and Settings\Taha\Desktop\New Folder (2)\2\Default.aspx.cs(630,17): error CS0106: The modifier 'public' is not valid for this itemc:\Documents and Settings\Taha\Desktop\New Folder (2)\2\Default.aspx.cs(641,19): error CS0106: The modifier 'public' is not valid for this item

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.42; ASP.NET Version:2.0.50727.42
    و کد مورد نظر را هم گذاشتم

روال RowCreated رو ببین.

کاربر دائمی آواتار htmbarnamenevisl
    محل زندگی
    شيراز

میشه اینایی که اینجاست با C#‎ بنویسید تا ما که vb بلد نیستیم هم بتونیم ازش استفاده کنیم

نه نمیشه. چون ابزارهای زیادی برای تبدیل کدهای دات نت به هم وجود داره که می تونی از همونها استفاده کنی.

کاربر دائمی آواتار samaram
    محل زندگی
    تهران

سلام جناب راد. من وقتي مي خوام ديتابيسشو نصب كنم اين پيامو ميده. اسكرين شات زير رو ببينيد:

ميشه بفرماييد بايد چيكار كنم؟
    (اگه طبق پيام يه كليد رو بزنم باز هم اتفاقي نمي افته. در ضمن sql server2000 دارم.)

احتمالاً ASP.NET به درستی روی سیستمت پیکربندی نشده.
    فایل sql رو مستقیماً در Query Analyzer اجرا کن و به کاربر ASPNET مجوز دسترسی به دیتابیس رو بده.
    در ضمن، از نسخه ی آخر استفاده کن تا این مشکلات رو نداشته باشی. در نسخه ی آخر، فایل mdf و ldf در پوشه ی App_Data وجود دارند که باید اونها رو در Management Studio اتچ کنی.

موفق باشید.

آقای راد شما یه جایی گرید ویو اکسپورت کردین به اکسل امااین روش استاندارد نیست نمیشه اونو ازطریق برنامه دیگه ای خوند این فایل توی اکسل نشون دادهمی شه اما مثلا بخوایم از طریق یه برنامه ای محتویات این فایل بخونیم خطا می ده لطفا بررسی کنین

فقط از طریق Excel میشه خوندش. برای ایجاد خروجی منطبق با فرمت Excel باید از PIA استفاده بشه. Component Art هم کامپوننتی بدین منظور داره... این روش، خروجی HTML تولید می کنه. بیشتر هدف آشنایی با تکنیک هاست.

موفق باشید.

شاهد نسخه ی 7 این پروژه هستید.

دات نت در هر نسخه از خودش، شاهد افزوده شدن امکانات بی شماریه که کد نویسی رو تسهیل تر می کنند.

3.0 C#‎‎‎ و VB.NET 9.0 که همراه با VS.NET 2008 معرفی شدند، قابلیت های جدیدی رو معرفی کردند که به سختی میشه از اونها چشم پوشی کرد.
    هر چند که همیشه سعی بر این بوده که هم C#‎‎‎ و هم VB.NET پا به پای هم پیش برن و عدم پشتیبانی از قابلیتی در یکی از این زبان ها، با تعبیه ی قابلیتی منحصر به فرد در زبان مقابل جبران بشه، اما با معرفی Net Framework 3.5.، این C#‎‎‎ بود که پشتیبانی به نسبت کاملتری از قابلیت هایی که مربوط به کدهای برنامه نویسی میشن داشت. Lambda Statements (و نه Lambda Expressions) و Automatic Properties و Array Literals از جمله قابلیت هایی هستند که در VB.NET 9.0 پشتیبانی نمیشن. خبر خوب اینکه VB.NET در نسخه ی 10.0 خودش تمامی قابلیت های جاری C#‎‎‎ رو پشتیبانی خواهد کرد.

سعی من بر این بوده که در این پروژه از این امکانات استفاده کنم. هر چند که این استفاده، کم، و هدف، بیشتر، نمایش نحوه ی استفاده از قابلیت ها بوده. به همین دلیل و از آنجا که بر طبق رسمی نانوشته، مقالات و کدها در سرتاسر وب اکثراً با استفاده از C#‎‎‎ منتشر می شوند، با عرض پوزش از دوست داران VB.NET و ابزار ارادت ویژه به این قشر و سپاس از تمامی دوستانی که تا نسخه ی 6 این برنامه با VB.NET همراه شدند، نسخه ی 7 این پروژه را با C#‎‎‎ نوشتم.

توضیح ویژه در مورد تغییرات در این نسخه:
    روش ها، الگوها و معماری های مختلفی برای پیاده سازی یک پروژه وجود دارند.
    یکی از روش هایی که مورد استقبال عموم واقع شده و بیشترین فراگیری و محبوبیت رو داره، معماری چند لایه (n-Tier) است که امروزه زیاد در مورد اون می شنوید.
    معماری چند لایه در ساده ترین حالت خودش حداقل از سه لایه پشتیبانی می کنه. این سه لایه شامل BLL، DAL و PL هستند.
    هیچگاه نمی توان قانون و سبک مشخصی برای پیاده سازی این نوع معماری ارائه داد. افراد مختلف نسبت به تجربه، توانایی ها و درک خود از این نوع معماری، پیاده سازی های متفاوتی را ارائه می دهند.
    درک صحیح این نوع معماری همراه با تسلط بر مفاهیم شی گرایی و صد البته آشنایی و درک مفاهیمی از دات نت که می توان از آنها برای پیاده سازی این نوع معماری کمک گرفت، می تواند به ایجاد نمونه ای عالی از یک پروژه ی چند لایه کمک شایانی کند.

نحوه ی پیاده سازی مناسب این نوع معماری نیز از جمله دغدغه های من بوده. با مطالعه ی پروژه ها و کدهای مختلف برای پیاده سازی این سبک و برگزیدن بهترین اونها و ایده گرفتن از آن و بسط اون با آنچه که در ذهنم بود، در نهایت به نوعی از پیاده سازی رسیدم که در این پروژه شاهد آن خواهید بود.

در این پروژه:
    - قابلیت جدیدی اضافه نشده بلکه هدف تغییر کامل DAL و BLL و بازنویسی مجدد آنها از ابتدا با توجه به این سبک از معماری بوده.
    - دیتابیس برنامه از پوشه ی App_Data خوانده می شود و نیاز به Attach کردن آن در SQL Server نیست.
    - باگی نیز در هنگام ویرایش سطر وجود داشت که باعث میشد مقدار DropDownList "قطعه" و "زیر قطعه" از بین برود که در این نسخه برطرف شده است.
    - تا حد امکان از استانداردهای کد نویسی دات نت پیروی کردم.

امیدوارم که این پروژه بتونه اکثر سوالاتی که در مورد "نحوه ی پیاده سازی معماری چند لایه" و در کل هر نوع سوالی که مربوط به اعمال DML پایگاه داده است رو پاسخگو باشه.

به دلیل حضور کمتر بنده از 6 فروردین، پاسخگویی به سوالات دوستان ممکنه با تاخیر صورت بگیره.

با عرض پوزش از دوستانی که در سمینار C#‎‎‎ و LINQ شرکت کردند به خاطر تاخیر در انتشار این پروژه، این پروژه را به عنوان عیدی از بنده قبول بفرمایید :)

به منظور انسجام تاپیک، از پرسیدن سوالات کلی، ارسال آف تاپیک و پیام های تشکر آمیز خودداری و صرفاً به دکمه ی تشکر اکتفا
    بفرمایید.

با آرزوی سالی توأم با موفقیت و شادکامی برای تمامی مردم ایران زمین.

آپدیت در تاریخ 1/16/89:
    بر طرف کردن باگ در هنگام حذف رکورد >>> تولید نسخه ی 7.1
    تعداد دانلود نسخه ی 7.0: 2876
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله Behrouz_Rad : دوشنبه 16 فروردین 1389 در 20:39 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلاً #C

با سلام
    اي كاش دوستان اين پروژه را با عنوان يك مقاله به صورت تئوري از شروع تا پايان توضيح مي دادند تا هم با معماري چند لايه خوب آشنا شويم و هم اينكه عيدي سال 88 محسوب شود.

نقل قول نوشته شده توسط saeed razaee
    اي كاش دوستان اين پروژه را با عنوان يك مقاله به صورت تئوري از شروع تا پايان توضيح مي دادند تا هم با معماري چند لايه خوب آشنا شويم
    گفتنش راحته اما به دست آوردن وقتش راحت نیست ;)

نقل قول نوشته شده توسط saeed razaee
    هم اينكه عيدي سال 88 محسوب شود.
    برای عیدی گرفتن، شرط تعیین نمی کنند :)

موفق باشید.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

سلام!

با تشكر از زحمات شما!

ميخواستم بگم كه بخش Delete مربوط به GridView كار نميكنه و در قسمت زير خطا ميده!

public static bool DeleteOrder(string orderIds, char sep)
    {
    string regEx = @"^\d+(" + sep + @"\d+)*$";
    if (!Regex.IsMatch(orderIds, regEx)) ///two var is'nt match!
    {
    throw new Format Exception("Invalid format! the format must be: n,n,...");
    }
    bool isDeleted = SiteProvider.Orders.DeleteOrder(orderIds, sep);
    return isDeleted;
    }

متأسفانه از RegEx هم سر در نياوردم تا خودم درستش كنم!

با تشكر!
    آخرین ویرایش به وسیله salehbagheri : یک شنبه 06 اردیبهشت 1388 در 18:58 عصر
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

کاربر جدید آواتار m-ezati
    محل زندگی
    کرمانشاه - کرمانشاه

من هنوز اینو تست نکردم ولی از ظواهر مشخصه که شما تلاش خوبی کردید
    و لایق تشکر هستید
    با تشکر فراوان

با تشکر فراوان از شما
    اگه بخواهیم به این گرید اکسپورت فایل PDF رو هم اضافه کنیم تغییرات خاصی در کد HTML آن باید بدهیم؟
    بنده با تغییر نوع فایل و Content به نتیجه نرسیدم.
    موفق باشید

با سلام خدمت جناب آقای راد
    من از نسخه 4 به بعد هنگام Build کردن برنامه خطای ذیل را دریافت میکنم

it is an error to use a section registered as allowDefinition = 'MachineToApplication' beyond application level.
    This error can be caused by a virtual deirectory not being configured as as application in IIS

این خطا در فایل web.config است که مربوط به کد

<authentication mode="Windows"/>
    است

ممنون میشم راهنمایی کنید..
    آخرین ویرایش به وسیله niksoft : یک شنبه 06 اردیبهشت 1388 در 11:13 صبح

salehbagheri@
    با چه خطایی مواجه میشی؟ FormatException؟ قسمت حذف برای من به خوبی کار می کنه.

niksoft@
    این خطا مربوط به برنامه نمیشه. دلایل مختلفی داره. برای دلایلش در گوگل جستجو کن.

موفق باشید.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

سلام بهروزجان!
    مدتي مديدي بود كه حضورتان را حس نمي كردم!

مشكل خاصي وجود نداره! فقط اينكه دو مقدار با هم Match نيستند! و چون با هم Match نيستند دستور If اجرا ميشه و خطاي مورد نظر در بالاي صفحه ظاهر ميشه!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

کاربر جدید
    محل زندگی
    دره سلیکون ، بلوارAB64 ، پلاک0

ببخشید من نمی تونستم از لینکی که دادید برنامه دانلود کنم و خیلی هم احتیاج به این پروژه شما دارم . لطفا کمک کنید

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

نسخه ی نمایشی این پروژه در لینک زیر قابل دسترسی است.

http://GridView.CodePro.ir
    با سلام .
    جناب راد این لینک در مرورگر من اجرا نمیشه.
    اگر اشکال در لینک هست لطف بفرمایید اصلاح کنید.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

کد جستجوی جاوا اسکریپت مشکل نداره ؟

از کار زیباتون تشکر می کنم
    من چند ماه پیش از این پیام کارتون دیده بودم و یکم روش کار کردم
    جدا از همه ی خوبی هاش فکر کنم کد js جستجو یکم مشکل داره چون بعضی موقع ها بعد از چند کلیک متن رو پاک می کنه.
    من از اون می خواستم برای جستجوی متن صفحه استفاده کنم که با عوض کردن id درست می شه ولی اگه شما یا یکی از دوستان لطف کنه این کد js رو اصلاح کنه خوب می شه

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. ستون gridview و استایل خاص
    نوشته شده توسط hamed_bostan در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 14
    آخرین پست: سه شنبه 13 مهر 1389, 23:53 عصر
  2. حذف از GridView
    نوشته شده توسط maxpayn2 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 14
    آخرین پست: سه شنبه 29 مرداد 1387, 10:39 صبح
  3. GridView با گوشه های کمانی (Rounded Gridview Corner)
    نوشته شده توسط maryam_80 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 24 دی 1386, 04:31 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •