نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: at command

at command

با سلام میخواستم بدونم چه طوری میشود در دستورات at بفهمیم sms ما ارسال شده یا نه send نه dliver یعنی اگه لطف کنید و دستور مربوطه رو به من بگید در sim300 ممنون میشم

نقل قول: at command

اگر شما ب هیچ خطایی موقع ارسال مواجه نشید اس ام اس شما ارسال شده ولی تا دلایوری اون نیاد به دست طرف نرسیده

Farshad Nooranian

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

بعد از اینکه پیام شما ارسال میشه یک رشته روی پورت میاد که شامل کلمه CMGS+ و یک شماره و OK هست و نشون میده که پیام شما ارسال شده. برای اینکه متوجه دریافت یک پیام یا رسیدن دلیوری بشین باید دستور AT+CNMI=2,1,0,1 رو وارد کنید و پیام دلیوری با CDS+ شروع میشه که یک PDU هست که شامل شماره گیرنده، زمان ارسال و زمان دلیور شدن پیام هست.

نقل قول نوشته شده توسط reza6384 مشاهده تاپیک
    بعد از اینکه پیام شما ارسال میشه یک رشته روی پورت میاد که شامل کلمه CMGS+ و یک شماره و OK هست و نشون میده که پیام شما ارسال شده. برای اینکه متوجه دریافت یک پیام یا رسیدن دلیوری بشین باید دستور AT+CNMI=2,1,0,1 رو وارد کنید و پیام دلیوری با CDS+ شروع میشه که یک PDU هست که شامل شماره گیرنده، زمان ارسال و زمان دلیور شدن پیام هست.
    سلام
    من عین دستور بالا رو تایپ میکنم و خطا میده در کل هیچ دستوری بجز ارسال اس ام اس کار نمیکنه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •