نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: مخفف برای شکلکها

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

مخفف برای شکلکها

سلام
    حتما همه یه بار رو با یاهو چت کردین
    می دونید که این شکلکهاش یه سری مخفف داره(اینا:و...)
    حالا من از مدیرا می خوام که توی سایت هم این کار رو کنن
    مزیت:
    1-دیگه با کلیک بر روی هر کدوم نمی خواد فایل از سرور بار بشه
    2-ما برای استفاده باید از ارسال پاسخ استفاده کنیم که این خودش حدود 100 کیلو بایت از پهنای سایت رو میگیره
    3-اسونتره و سریع تر
    4-دیگه همین!انتظار دارید تا فردا مزیت بگم؟

معایب:
    1-بعضی مواقع اگه مخفف درست نزارید در نوشتن کدها مشکل پیش می اد
    2-دیگه همین(به ذهنم نرسید)

"ما راه را به انان نشان دادیم یا سپاس گزار خواند بود یا ناسپاس"

متشکر(ی)م که رسیدگی می کنید

محل زندگی
    شیراز

نقل قول: مخفف برای شکلکها

انگار دیده نشد!

دیده شدن را از روی تعداد پست هایی که در تاپیک زده میشه حساب نمی کنند!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    شیراز

ببخشید!
    اما اگه جواب می دادید بهتر نبود؟
    ممنون

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

نقل قول نوشته شده توسط milade مشاهده تاپیک
    سلام
    ...
    به نظر بنده اصلا اديتور ياهو مسنجر با اديتور اين سايت قابل مقايسه نيست و تفاوت هاي قابل توجهي از لحاظ پايه داره!

مزیت:
    2-ما برای استفاده باید از ارسال پاسخ استفاده کنیم که این خودش حدود 100 کیلو بایت از پهنای سایت رو میگیره
    3-اسونتره و سریع تر
    شما اگه دقت مي كرديد و با چشم بصيرت به اين تصاوير ديد مي زديد، قطعا متوجه مي شديد كه همه اينها مخفف دارند! (البته نه مخفف بلكه كاملند) مثل :: قهقهه :: كه اينه
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

محل زندگی
    شیراز

به نظر بنده اصلا اديتور ياهو مسنجر با اديتور اين سايت قابل مقايسه نيست و تفاوت هاي قابل توجهي از لحاظ پايه داره!
    هر چند این امکان وجود دارد!
    شما اگه دقت مي كرديد و با چشم بصيرت به اين تصاوير ديد مي زديد، قطعا متوجه مي شديد كه همه اينها مخفف دارند! (البته نه مخفف بلكه كاملند) مثل :: قهقهه :: كه اينه
    احتمالا شوخی کردید!
    اخه استاد وقتی که این 70-80 هزار کاربر بخوان تست کنن که کدوم کدومه که فروم میشه اموزش مخفف و البته برای اون مدیرایی که دست جریمه دارن خوب میشه!
    اما در کل اگه لطف کنید لیست کلی این ها رو بدید که دیگه برادری رو کامل کردید
    موفق باشید

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

شيطان
    متعجب
    گريه
    قلب
    قهقهه
    خجالت
    گيج
    بامزه
    كف كرده
    بوس
    متفكر
    لبخند گشاده!
    اشتباه
    چشمك
    تشويق
    ناراحت
    عصباني
    لبخند
    افسرده
    خيلي عصباني

البته دقت كنيد كه در مواقع استفاده، كلمات را به صورت :كلمه: بنويسيد. (داخل دو نقطه)
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

نقل قول نوشته شده توسط milade مشاهده تاپیک
    سلام
    مزیت:
    3-اسونتره و سریع تر

معایب:
    1-بعضی مواقع اگه مخفف درست نزارید در نوشتن کدها مشکل پیش می اد
    2-دیگه همین(به ذهنم نرسید)

"ما راه را به انان نشان دادیم یا سپاس گزار خواند بود یا ناسپاس"

با تمام احترامی که برای دوست عزیزمون قائل هستم! فقط قصد دارم یه نکته رو یادآوری کنم! و امیدوارم باعث دلخوری کسی نشم!

آیا استفاده از شکلک ها چه بصورت عادی و چه بصورت مخفف، فرق چندانی در اهداف سایت داره؟!
    شما یه نگاهی به آماری که در انتهای صفحه اصلی سایت هست بنداز! تا الان بیشتر از 84 هزار کاربر عضو شدند و در هر لحظه بیشتر از 50 عضو بصورت Online حضور دارند! همه می دونیم مدیریت پست ها هرچقدر هم مدیران سایت زیاد باشند کار ساده نیست! و این چیزی هستش که بارها گفته شده! در ضمن علاوه بر مدیریت پست های این همه کاربر، باید به فکر ارتقاع کیفیت سایت ، فعالیت های اعضا و رفع نقص های موجود باشند!
    مطمئناً چیزهای زیادی هست که در بخش مدیریت مطرح هستش و مدیران دارند بررسی می کنند! حالا به نظر شما استفاده از شکلک ها به این حالت فعلی که داریم استفاده می کنیم، چیز مهمی می تونه باشه؟! به نظر من چیزهای مهم تری در بخش مدیریت وجود داره که باید بررسی بشه!

باز هم میگم، امیدوام دلخور نشده باشید!
    موفق و پیروز باشید

حالا موضوع اونقدر مهمی نیستش که اینقدر روش بحث می کنید .
    یک درخواستی بود که مطرح شد . اگه توسط مدیران مورد تایید قرار بگیره عملی میشه اگر هم نه که هیچی ...

محل زندگی
    شیراز

خنده دار بود!
    خوب بابا اين امكاني هست كه سايت گزاشته(شكلك ها رو مي گم)
    برا يه كاربري مثل من كه مقدور نيست براي پاسخ به دوستان هر بار "ارسال پاسخ" رو بزنم برا دو تا شكلك و هر بار هم خودم معلل بشم هم دوستان خوب اين امان رو گزاشتن
    و ربطي به اداف سايت هم نداره
    موفق باشيد

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

نقل قول نوشته شده توسط Reza_Pr0grammer مشاهده تاپیک
    آیا استفاده از شکلک ها چه بصورت عادی و چه بصورت مخفف، فرق چندانی در اهداف سایت داره؟!
    این بخش یه ضعف کلی در نحوه دریافت و بیان نظرات کاربران داره! عنوان بخش گفتن پیشنهادات هست متاسفانه جایی هم بصورت عمومی و فراگیر گفته نشده که حدود این پیشنهادات چیه! یعنی من نوعی طبق عنوان این بخش میتونم بیام پیشنهاد بدم بگم مثلا تم سایت رو روزهای زوج از آبی به قرمز تغییر بدین!!
    این موضوعات قبلا بارها مطرح شده نمیدونم چرا مدیران اونجور که باید فکری به حال پیشنهادات این بخش نمیکنن. خیلی ساده میشه در لحظه ی درج تاپیک در این بخش 4 تا مورد رو ذکر کرد و گفت چنانچه پیشنهادات شما بر خلاف این سیاست ها باشه تاپیک پاک میشه دیگه این همه دردسر هم نداره کار خود مدیران هم راحت تره! الان هر هفته 2و3 تا پیشنهاد اینجوری مطرح میشه چون چیزی جایی گفته نشده پیشنهاد دهنده مقصر نیست اصولی باید مشکل حل بشه.
    این دسته تاپیک ها یا بی جواب میمونن یا یکی مثه این بنده خدا میاد میگه این پیشنهاد سازنده نیست... در سال بخوای حساب کنی حداقل 200 تا تاپیک اینجوری داریم که با پست هاش میشه حداقل 1000 تا پست مثلا بیهوده در سال...

محل زندگی
    شیراز

در کل میشه بگید در کدوم جبهه هستید(تایپیک این جوری بزنیم یا نه؟)

این بخش یه ضعف کلی در نحوه دریافت و بیان نظرات کاربران داره! عنوان بخش گفتن پیشنهادات هست متاسفانه جایی هم بصورت عمومی و فراگیر گفته نشده که حدود این پیشنهادات چیه! یعنی من نوعی طبق عنوان این بخش میتونم بیام پیشنهاد بدم بگم مثلا تم سایت رو روزهای زوج از آبی به قرمز تغییر بدین!!
    ما باز میزاریم تا هر کاربری هر پیشنهادی، هر چند کوچیک که به ذهنش رسید، مطرح کنه. ولی بعضی از دوستان اصرار دارند که علاوه بر مطرح کردن پیشنهادشان، حتما چند نفر هم نظر بدند، مدیران هم اطلاعیه بدند، و...
    میزان توجه به یک پیشنهاد با اهمیتی که آن پیشنهاد برای سایت داره، نسبت مستقیم داره. اگر یک پیشنهادی خیلی در بهبود عملکرد سایت تاثیرگزار باشه، طبیعی هست که هم کاربران، و هم مدیران نسبت به آن واکنش نشان میدند.
    ما بارها اعلام کردیم که قرار نیست مدیران، یا سایر کاربران به هر پیشنهادی در اینجا جواب بدند. کاربری اگر احساس میکنه که نیاز هست پیشنهادی مطرح کنه، خب مطرح کنه، ولی انتظار نداشته باشه که برای هر پیشنهاد یک تاییدیه، یا یک جواب رد تحویل بگیره. اگر پیشنهاد جای بحث داشت، بحث میشه، اگر جای بحث نداشت، و برای سایت مفید شناخته شد، به سایت اضافه میشه، و گرنه، به دست فراموشی سپرده میشه!

وقتی دوستان اصرار می کنند که برای هر حرفی حتما کسی نظر بده، نتیجه اش میشه همین تاپیکی که می بینید.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    شیراز

وقتی دوستان اصرار می کنند که برای هر حرفی حتما کسی نظر بده، نتیجه اش میشه همین تاپیکی که می بینید.
    سلام
    خوب انگار همه قصد متهم کردن و یا ضایع کردن منو دارن!
    اقای کشاورز عزیز شما میتونید این تایپیک رو قفل کنید تا دیگه کسی جواب نخواد!!!!!!!!!
    در ضمن باید بگم من جواب خودمو در پست سوم چهارم گرفتم و دیگه نمی بایست بحث کش داده میشه چرا که در حوزه این تایپیک نمی بود اما حالا که اومده...
    ببینید همه مدیران میخوان که یه کاربر بیاد بگه "همه ما از امکانات سایت راضی هستیم!"
    اما واقعیت این نیست!
    حالا هر چی کاربر بگه!
    در ضمن چرا اسم این بخش رو از"گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد " به "گفتگو با مسئولین ، تمجید و تعریف از مدیران"تغییر نمیدی چرا که همه تایپیکها در این بخش یا حذف و یا بی امهیت اعلام مشن!!!!!!!!
    (واقعی گفتم)
    حالا خود دانید!

ببینید همه مدیران میخوان که یه کاربر بیاد بگه "همه ما از امکانات سایت راضی هستیم!"
    اما واقعیت این نیست!
    حالا هر چی کاربر بگه!
    در ضمن چرا اسم این بخش رو از"گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد " به "گفتگو با مسئولین ، تمجید و تعریف از مدیران"تغییر نمیدی چرا که همه تایپیکها در این بخش یا حذف و یا بی امهیت اعلام مشن!!!!!!!!
    (واقعی گفتم)
    حالا خود دانید!
    این دیدگاه خودت هست که میتونی برای خودت نگهداری. اگر هم دوست داشتی، میتونی دیگه در این بخش پیشنهاد یا انتقادی نکنی، فکر نکنم کسی از این مسئله ناراحت بشه!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •