PDA

View Full Version : مشکل با Rras

viper911
چهارشنبه 13 آذر 1387, 03:53 صبح
سلام
دوستان من زمانی که میخوامم کنسول rras رو سرور اختصاصیم کانفیگ کنم واسه و ی پ ی ا ن
پیغام میده

less than two network intrface were detected on this machine for standard vpn configrtion at aeast two network inteface need to be instaled please use the custom configrtion path instead
من باید چیکار کنم ?????

viper911
چهارشنبه 13 آذر 1387, 19:09 عصر
سلام
تورو خدا یکی به داد من برسه من با سروری که اجاره کردم نمیتوم تو ویندوز 2003 و کنسول Rras و ی پ ی ا ن بسازم هر کاری که بلد بودم انجام دادم ولی نمیتونم تنظیمش کنم
شاید تنظیمات سمت سرور درست باشه و تنظیمات سمت کلانت رو درست انجام نمیدم
خلاصه کمک کنید لطفا هر کی کارمو راه بندازه اینجا مینویسم سند باشه ی اکانت 1 ساله واسش شارژ میکنم
کمممممممممممممممممممممممم ممممممممک

hghyami
چهارشنبه 13 آذر 1387, 19:40 عصر
ببين من account نميخوام. ولى اگر يك remote session براى من درست كنى من شايد بتونم حالش كنم.

براى اينكه خيالت راحت باشه برو

www.gotoassist.com (مال شركت Citrix هست). يك account مجانى بساز به اينور اونور وصل شو اگر خيالت راحت بود از اين نظر كه secure هست بعدش من يك session برات ايجاد ميكنم (مثل VNC هست ولى هيچ پورت باز نمى خواد بشه). بعدش با هم درستش ميكنيم

hghyami
چهارشنبه 13 آذر 1387, 20:02 عصر
دليلش هم كه ميگم remote session رو سرور بخاطر اينكه يك بر يك چنين سوالى شد يك چيزى حدود ۵۰ تا reply درست شد. و هى هم تكرار ميشد.

viper911
پنج شنبه 14 آذر 1387, 08:33 صبح
سلام
دوست عزیز من نمیدونم remote session چی هست اما فعلا میخوام مشکلم حل بشه یکم توضیح بده
راستی اگه remote session واست ایجاد نکنم مشکل منو حل نمیکنی:چشمک:
لطفا در مورد remote session یکم توضیح بده

manvaputra
پنج شنبه 14 آذر 1387, 10:08 صبح
چند تا کارت شبکه رو سرورت داری؟

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 03:00 صبح
سلام
اونچیزی که من میبینم 1 کارت شبکه اون چیزی که اون پیغام میگه 2 تا

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 10:40 صبح
اونچیزی که من میبینم 1 کارت شبکه اون چیزی که اون پیغام میگه 2 تا
دوست عزیز سلام مشکلت همینه دیگه دوست عزیز پیغام هم همینو میگه که کمتر از دو کارت شبکه روی این سیستم پیدا شده برای VPN استاندارد حداقل به دو کارت شبکه نیاز دارید

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 10:59 صبح
اگه دوتا کارت شبکه باشه که هیچ در غیر این صورت باید یه سری تنظیمات رو توی CUSTOM انجام بدی

(http://www.howtonetworking.com/VPN/2003vpn11.htm)

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 11:57 صبح
اگه دوتا کارت شبکه باشه که هیچ در غیر این صورت باید یه سری تنظیمات رو توی CUSTOM انجام بدی

(http://www.howtonetworking.com/VPN/2003vpn11.htm)
سلام کارت شبکه مجازی بهش معرفی کنم ؟؟؟؟؟

hghyami
جمعه 15 آذر 1387, 12:02 عصر
منظورم از remote session يك چيزى مثل VNC هست كه اجازه ميده من از طريق اينترنت به دستگاه شما وصل بشم. خيلى از دوستان پيش خودشون ميگن اينكه مشكل security داره و گيره. اين نرم افزار رو كمپانى هايى مثل Mcafee/نورتون/BT و گيره.
به اين صورت هست كه operator به console خودش login ميكنه و اونجا ميتونه كى besazeh. بعدش اون كى رو ميده به user. user هم ميره توى يك سايت و اون كى رو وارد ميكنه. هر كى براى يك جلسه خواهد بود. بد از اينكه user كى رو زد يك software نسب ميشه. بعدش operator ميتونه desktop رو ببينه. ولى در عين حال user كنترل كامل داره رو operator يعنى هر وقت كه خواست اون jalasa رو disconnect ميكنه و operator ديگه نميتونه وصل بشه. اين يكى از معروف ترين و محبوب ترين software هايى هست كه داره مخصوصا اينجا ازش استفاده ميشه براى كمك به ديگران.

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 12:54 عصر
سلام
ببین من دارم Mcse میخونم ولی هنوز به کنسول Rras نرسیدیم هر چی هم میدونم یا بلدم از مطالعه خودم هست حقیقت تا حالا اسم remote session هم حداقل تو کلاس نشنیده بودم
اما اگه کمک کنی کارم راه بیوفته(یعنی هر کدوم از دوستان که کمکم کنن ) من 1 سال اکانت vpn مجانی بهش میدم فکر نمیکنم اونقدر کار پیچیده هم باشه نمیدونم چرا من نمیتونم از عهدش بر بیبام به قول معروف فکر میکنم یجای کار دارم سوتی میدم
خلاصه ممنون میشم اگه کمکم کنید

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 12:57 عصر
منظورم از remote session يك چيزى مثل VNC هست كه اجازه ميده من از طريق اينترنت به دستگاه شما وصل بشم. خيلى از دوستان پيش خودشون ميگن اينكه مشكل security داره و گيره. اين نرم افزار رو كمپانى هايى مثل Mcafee/نورتون/BT و گيره.
به اين صورت هست كه operator به console خودش login ميكنه و اونجا ميتونه كى besazeh. بعدش اون كى رو ميده به user. user هم ميره توى يك سايت و اون كى رو وارد ميكنه. هر كى براى يك جلسه خواهد بود. بد از اينكه user كى رو زد يك software نسب ميشه. بعدش operator ميتونه desktop رو ببينه. ولى در عين حال user كنترل كامل داره رو operator يعنى هر وقت كه خواست اون jalasa رو disconnect ميكنه و operator ديگه نميتونه وصل بشه. اين يكى از معروف ترين و محبوب ترين software هايى هست كه داره مخصوصا اينجا ازش استفاده ميشه براى كمك به ديگران.
راستی یچیز دیگه فکر کنم برای استفاده از remote session باید دامین ساخت درسته؟

hghyami
جمعه 15 آذر 1387, 13:12 عصر
نه دوست عزيز اصلا ربط نداره. يك program هست كه به من egazeh ميده به سرور شما در حضور شما از طريق اينترنت وصل بشم همين.

MCSE كجاش هستى خواستى بگو كمك كنم. ولى ببين الكى پول هدر نكن چون MCSE ميشه MCITP فرض كنيم كه شما mcse ۲۰۰۳ رو بگيرى چند وقت ديگه باطل و بايد برى مين ۳-۶ امتحان بدى تا بشه اون. اين بالا سر من oomdesh و تا حالا ۵ تا امتحان دادم. ۳ تا exchange ۲۰۰۸ ۲ تا active directory و يك دونه ديگش هم مونده. امتحان ها هم سخت تر شده. اين رو هم بگم خيلى خر تو خر شده معلوم نيست چى امتحان بدى چى ميشى. من هم راستش چون محل كارام پولش رو ميده هر چى هست رو دارم ميدم.
http://www.microsoft.com/learning/mcp/mcitp/default.mspx

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 13:53 عصر
270
290
291
293 هم اواسطش هستیم
اگه هم کمک کنی ممنونت میشم

hghyami
جمعه 15 آذر 1387, 14:19 عصر
بجاى ۲۹۰ و ۲۹۱ چرا ۲۰۰۸ نه. باور كن آسون تر هست. ميدونم تو ايران نيست و همين سخت تارش ميكنه ولى حيف هست شما كه دارين پول ميدين yekho oonro بگير. البته market ايران هنوز ۲۰۰۳ هست و عجيب نمى بينيم. الان من MCITP دارم و با اينكه مدرك رو قبول ندارم (تو كامپيوتر) ولى كلى ارزش در شده و اكثرا هنوز هيچى نشده در خواست ها رفته به سمت MCITP به جاى MCSA يا MCSE. باز هم ميل خودت هست. پشنهاد بعديم استفاده از VMWARE هست. بهترين راه براى تمرين هست. چون نياز شما به سرور رو قطع ميكنه و كلى ميتونى ياد بگيرى. بعدش اينكه من زياد ديدم اشخاصى رو كه سؤالات رو دانلود ميكنند و از اون براى پس كردن امتحان استفاده ميكنند كه بزرگ ترين اشتباه و خيانت به خود شخص خواهد بود (چقدر حرف زدم)

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 16:12 عصر
سلام
ممنون از راهنماییت من تو خوونه 2 تا سیستم دارم تو دفتر کارم هم 2 تا مشکلی از این بابت ندارم
حالا شما که اینقدر مهربونی واسه اینکه بحث تاپیک هم منحرف نشه لطف میکنی مشکل منو حل کنی ؟:بامزه:

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 16:43 عصر
بابا همش یک ساغت نبودیم چی شده ! یه سر به این لینک بزن دوست عزیز

http://www.howtonetworking.com/VPN/2003vpn11.htm

hghyami
جمعه 15 آذر 1387, 16:47 عصر
doost dashti man ro vasl kon bebinam system ro behet migam dar gheyr in soorat in topic 1 saal tool mikesheh

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 17:31 عصر
بابا همش یک ساغت نبودیم چی شده ! یه سر به این لینک بزن دوست عزیز

http://www.howtonetworking.com/VPN/2003vpn11.htm
سلام
دوست عزیز نگفتی میشه کارت شبکه مجازی تعریف کرد منظورم از میشه اینه که کارمو راه میندازه
در ضمن من همه این راهارو رفتم و تا جایی که ذهنم یاری میکرده تنظیمات رو انجام دادم ولی از طرف کلاینت نمیتونم کانکت شم

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 17:48 عصر
الان تو کلاینت مشکل داری یا توی بخش سرور؟ مشکلت هنوز همون پیام اوله؟

میشه کارت شبکه مجازی تعریف کرد

تنظیم بالا کلا برای اینه که کارت با یک کارت شبکه راه بیفته

الان مشکل کجاست؟

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 17:53 عصر
این لینکم یه نگاه بنداز قدم به قدم برای وی پی ان با یک کارت شبکه

http://www.lan-2-wan.com/vpns-RRAS-1nic.htm

viper911
جمعه 15 آذر 1387, 18:19 عصر
الان تو کلاینت مشکل داری یا توی بخش سرور؟ مشکلت هنوز همون پیام اوله؟

تنظیم بالا کلا برای اینه که کارت با یک کارت شبکه راه بیفته

الان مشکل کجاست؟
بله دقیقا همونه
کلاینت به سرور وصل نمیشه

hghyami
جمعه 15 آذر 1387, 18:40 عصر
بيا يك كارى كن

كل settings رو بذار اينجا چون اينجورى كه هى ميرى مياى نميشه. در ضمن فايروال كه در كار نيست خدايى نكرده

manvaputra
جمعه 15 آذر 1387, 19:41 عصر
در ضمن فايروال كه در كار نيست خدايى نكردهراست می گه این نکته کوچیک خیلی ها رو سر در گم می کنه تو شبکه

کلاینت به سرور وصل نمیشه
یعنی پیغام خطایی که فرمودید توی کلاینت ها رخ می ده؟!

viper911
شنبه 16 آذر 1387, 05:10 صبح
نه نه پسر خوبی باش فایروالی در کار نیست
چشم یفرصت به من بده من میگم چیکار میکنم و جواب نمیگیرم
الان ساعت 6 صبح و من خوابم میاد :خجالت:

viper911
سه شنبه 19 آذر 1387, 01:10 صبح
سلام
اقا من بالاخره تا حدودی راهش انداختم
کانک میشه یوزر پس چک میشه وارد که میشه اینترنتم قطع میشه مشکل کجاست؟

manvaputra
سه شنبه 19 آذر 1387, 09:37 صبح
کانک میشه یوزر پس چک میشه وارد که میشه اینترنتم قطع میشه مشکل کجاست؟

رفیق خدا وکیلی پیدا کردن مشکل اینطوری ساده نیست!

hghyami
سه شنبه 19 آذر 1387, 12:10 عصر
رفیق خدا وکیلی پیدا کردن مشکل اینطوری ساده نیست!

خدا kheyret بده. من هم همين رو ميگم.
اگر اينترنت قطع ميشه DNS setting توى RRAS رو چك كن

viper911
جمعه 20 دی 1387, 16:36 عصر
سلام
دوستان مشکل من حل شد وسرورم راه افتاد ( البته خیلی وقته )

حالا فقط به من لطف کنید بگین تو nttas plus چطوری از یوزرام بک اپ بگیریم

ممنون