نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟

Question کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟

برنامه های نوشته شده به کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟
    من الان سی شارپ کار میکنم ولی می خام برای برنامه ها ی ککاربردی کوچیکی که می نویسمم مجبور نباشم دات نت فریم ورک رو نصب کنم .

نقل قول: کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟

زبان هایی مثل دلفی یا سی پلاس از این قابلیت برخوردار هستند.چون خروجی به صورت exe هست.البته سی پلاس از دردسر بیشتری جهت تولید برنامه های کاربردی بر خوردار است پس اینجا می شه گفت دلفی بهتر عمل می کنه ولی برای برنامه نویسی سطح سیستمی(که فکر نکنم نیاز شما باشه) سی پلاس بهتره.

کسی دیگه از دوستان نظری نداره ؟

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

VB6 هم ميتونه خوب باشه
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

تا اونجایی که من یادمه برای اجرای برنامه هایی که با vb6 نوشته میشن باید یه چیزی تو مایه های دات نت فریم ورک نصب کرد !
    اشتباه میکنم ؟

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط sa_ostad مشاهده تاپیک
    تا اونجایی که من یادمه برای اجرای برنامه هایی که با vb6 نوشته میشن باید یه چیزی تو مایه های دات نت فریم ورک نصب کرد !
    اشتباه میکنم ؟
    خير، برنامه هايي كه با VB6 نوشته مي شوند به خودي خود Stand alone هستند. مگر اين كه برنامه نويس از ابزارهايي در برنامه اش استفاده كرده باشد كه برنامه براي اجرا شدن به آنها نياز داشته باشد. آن وقت تنها همان فايلهاي مورد نياز را در كنار برنامه كپي مي كنيد. مثل ocx ها و dll ها.
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    شیراز

البته یه موضوع مطرح است که می توانید با جستجو بیشتر درباره آن اطلاعات کسب کنید.
    می تونید برنامه های نوشته شده در سی شارپ را بدون فریم ورک هم نصب و اجرا کنید البته نیاز است از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنید.
    در همین تالار جستجو کنید به نتیجه مطلوبی می رسید.

این تاپیک رو پیدا کردم ولی گزینه ای که گفته شده رو ندیدم !
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?p=749255
    لطفا بیشتر راهنمایی کنید

شما می توانید از تمام زبان هایی که خروجی EXE تولید می کنند استفاده کنید.
    اگر کارهای سطح پائین دارید C، C++‎، پاسکال و موارد مشابه.
    و اگر کارهای سطح بالا دارید می توان از دلفی استفاده کرد، که تعادل خوبی از قدرت و راحتی را در خود دارد. از IDE های C++‎ مثل Borland C++‎ یا Visual C++‎ استفاده کنید.

در مورد .Net هم احتمالا با برنامه هایی که App ها را Stand Alone می کنند می توانید خروجی دلخواهتان را بگیرید.

کاربر دائمی آواتار hamidinejad
    محل زندگی
    Arak_City

به نظر من دلفی هر کاری میتونه بکنه و خیلی استبل هست و کامپوننت های زیادی داره

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •