صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 88 از 88

نام تاپیک: خواندن dbf در 2005 C#‎

کاربر دائمی آواتار bachebahal_1363
    محل زندگی
    اینترنت

Office Add-in and Office workbook

اگر امکان داره دوستانی که در مورد برنامه نویسی جهت Office که در درون Ms Visual Stodio 2008 قرارداده شده اطلاعاتی دارند یک تاپیک جهت آموزش این مورد نیز در سایت راه اندازی کنند .

کاربر دائمی آواتار rostamedastan
    محل زندگی
    جمهوری اسلامی ایران
    دست شما درد نکنه جواب داد
    فقط بعد از اجرای شیئ از نوع sql command که storedprocedure را فراخوانی می کند که یک رکورد را حذف می کند دستورات
    dr = cmdclas.ExecuteReader();
    textBox1.Text = (dr.RecordsAffected).ToString();

را می نویسم در textbox1 عدد صفر را می نویسد در صورتیکه چون یک رکورد تغییر پیدا کرده باید عدد 1 نوشته شود چه کار کنم؟
    البته بعد از عمل Update عدد 1 را بر می گرداند ولی اگر رکوردی را حذف کنم 0 بر می گرداند.
    آخرین ویرایش به وسیله rostamedastan : دوشنبه 02 اردیبهشت 1387 در 00:28 صبح

کتاب در مورد ابزارها

من مشکلی که دارم اینه که ایبوک انگلیسی زیاد دارم اما تقریبا هیچ کدام از آن ها رابط های گرافیکی C#‎ را توضیح ندادند و کد نویسی را گفتند اگر دوستان کتاب فارسی (که نیست) یا انگلیسی سراغ داره که رابط های گرافیکی را توضیح داده باشه خیلی ممنون میشم. منظورم ابزارهای اماده ای است که برای ارتباط با دیتابیس ساختن فایلهای xml و .. وجود داره . در ضمن اگر برای C#‎ 2005 باشه که عالیه

OReilly NET WINDOWS FORMS IN A NUTSHELL

کاربر دائمی آواتار e-shahshahani
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط رضا عربلو مشاهده تاپیک
    خوب، در آن متدی که بصورت دینامیک Invoke می کنی کنترل مورد نظرت را بع عنوان پارامتر بفرست.
    اگر یک مثالی که کار میکنه معرفی کنید ممنون میشم. چون چنین کاری کردم و به خطا خوردم.
    کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم
    حالا سوال اینجاست که من میخوام در کدی که بصورت داینامیک باید اجرا شود، بتوان به آبجکت های برنامه دسترسی داشت، مثلا بتوان متن یک لیبل را عوض کرد
    سوالت رو درست متوجه نشدم، اگه میخوای در کدی که به صورت داینامیک ایجاد کردی، خاصیت Text مربوط به Label ات رو عوض کنی، میتونی به شیوه ی زیر استفاده کنی :
    // create private field
    CodeMemberField field1 = new CodeMemberField(typeof(System.Windows.Forms.Label) , "label1");
    field1.Attributes = MemberAttributes.Private;
    ctd.Members.Add(field1); // ctd is a CodeTypeDeclaration object

// assign value to label1.Text
    CodeAssignStatement fieldAssignment = new CodeAssignStatement(new CodeFieldReferenceExpression(new CodeThisReferenceExpression(), "label1.Text"), new CodePrimitiveExpression("This is a sample message value"));
    constructor1.Statements.Add(fieldAssignment); // constructor1 is a CodeConstructor object

یادت باشه که آبجکت fieldAssignment رو به Statements یکی از متدهایی که در RunTime میسازی اضافه کنی، من در اینجا به constructor1 که یک آبجکت CodeConstructor هست اضافه کردم.

سوال اول و سومت تکراری است با جستجو به جواب می‌رسید.
    برای برنامه نویسی تحت وب ماکروسافت ASP.Net رو ارائه کرده که با هردو زبان VB و #C میتوان کار کرد.
    بهتره این مقاله رو هم بخونی
    مقاله: برنامه نویسی ++C/C از نوع Native یا managed ؟
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

نقل قول: source

آقا من source رو که می خوام debug کنم از دستور FILL مشکل میگیره؟تو این source مشکل فارسی شدن حل شده؟
    نقل قول نوشته شده توسط ali2000_1358 مشاهده تاپیک
    آقا دستت درد نکنه . ببخشید که sourceدیر گذاشتم ممنون میشم یک نگاه بندازی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •