نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: یک نکته در کریستال ریپورت

Question یک نکته در کریستال ریپورت

سلام دوستان
    هرجا توی اینترنت گشتم یه آموزش کامل و جامع از کریستال ریپورت پیدا نکردم میخواستم یه سوال هم جواب بدید امکان داره بدون دیتابیس در برنامه یه فرم را طراحی و پرینت گرفت مثلا چندتا تکست باکس را پر کرد و پرینت گرفت بدون اینکه ثبت بشه کسی میتونه یه نمونه واسم بزاره؟ و اگه میشه یه کتاب در رابطه با کریستال ریپورت معرفی کنید که خوب و قدم به قدم باشه چون هیچ منبع بدرد بخوری توی اینترنت پیدا نکردم.
    ممنون

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

نقل قول: یک نکته در کریستال ریپورت

با سلام

سوال اولت رو باید سرچ کنی کلی مقاله , فایل PDF موجود هست میتونی دانلود و مطالعه کنی . در مورد سوال دوم هم میتونی از کنترل PrintForm استفاده کنی به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی . در اینجا مثال خیلی خوبی زده شده میتونی استفاده کنی .

موفق باشید ./

ممنون جناب دخیل زاده آموزش ها خیلی گنگ هستند اکثرا هم قدیمین اون آموزش شما رو هم مربوط به کریستال ریپورت دیدم با اینکه کریستال ریپورت نصب بود و کلاس ها رو هم ایمپورت کردم اما بعضی از کدها وجود نداشت . اما در رابطه با PrintForm قبلا با این کنترل کار کردم کار باهاش راحته اما هرجا خوندم نوشته بودن که خروجی پرینتر کیفیت پایینی داره فرمی که من میخوام پرینت بگیرم فقط چند تا متنه و یا فوقش یه هدر بزرگ به نظرتون مناسبه ازش استفاده کنم یا حتی کلمات رو هم بد چاپ میکنه فعلا به پرینتر دسترسی ندارم تا عملا چک کنم . ممنون میشم جواب بدید .

کاربر دائمی آواتار barbodsoft.com
    محل زندگی
    آمل

من تو یکی از برنامه هام برای اینکه مقدار متنی که پرینت می شد خیلی کم بود (یک برگه 5 *5 سانتی متر) از پرینتفرم استفاده کردم هیچ مشکلی در کیفیت چاپ وجود نداشته.

محل زندگی
    لندن

با سلام

آموزش شما رو هم مربوط به کریستال ریپورت دیدم با اینکه کریستال ریپورت نصب بود و کلاس ها رو هم ایمپورت کردم اما بعضی از کدها وجود نداشت
    مثلاً کدومش وجود نداشت ؟!!!

نقل قول نوشته شده توسط alimanam مشاهده تاپیک
    با سلام

مثلاً کدومش وجود نداشت ؟!!!
    newrp را که ساختم بعد از اینکه میخوام واسش دیتاسورس تعیین کنم این گزینه وجود نداره یعنی بعد از newrp و دات setdatasource جزو گزینه ها نیست .

من تو یکی از برنامه هام برای اینکه مقدار متنی که پرینت می شد خیلی کم بود (یک برگه 5 *5 سانتی متر) از پرینتفرم استفاده کردم هیچ مشکلی در کیفیت چاپ وجود نداشته.
    منم در همین اندازه بیستر نمیخوام یه تست میکنم ببینم چی میشه

محل زندگی
    لندن

البته اگه نتیجه جوری بود که قابل قبول نبود میتونی به راحتی از Crystal Report واسه این کار استفاده کنی ( بدون اتصال به هیچ نوع پایگاه داده میتونی یه گزارش با اندازه دلخواه ایجاد کنی ( با استفاده از فیلدهای پارامتر کریستال )

newrp را که ساختم بعد از اینکه میخوام واسش دیتاسورس تعیین کنم این گزینه وجود نداره یعنی بعد از newrp و دات setdatasource جزو گزینه ها نیست .
    نمیشه که وجود نداشته باشه احتمالاً یه جایی رو درست انجام ندادی بیشتر دقت کن .

موفق باشید ./

نقل قول نوشته شده توسط alimanam مشاهده تاپیک
    البته اگه نتیجه جوری بود که قابل قبول نبود میتونی به راحتی از Crystal Report واسه این کار استفاده کنی ( بدون اتصال به هیچ نوع پایگاه داده میتونی یه گزارش با اندازه دلخواه ایجاد کنی ( با استفاده از فیلدهای پارامتر کریستال )

نمیشه که وجود نداشته باشه احتمالاً یه جایی رو درست انجام ندادی بیشتر دقت کن .

موفق باشید ./
    چندبار انجام دادم اونم قدم به قدم برای خودمم سواله

کاربر دائمی آواتار barbodsoft.com
    محل زندگی
    آمل

البته با کریستال ریپورت هم می شه بدون اتصال به پایگاه داده متنی رو برای چاپ فرستاد. همونطور که جناب alimanam توضیح دادن. البته لود شدن کریستال ریپورت در بهترین شرایط چند ثانیه ای طول می کشه. برای پرینت های غیر پیچیده بهتره از پرینت فرم استفاده بشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •