نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: باز کردن فایلهای dll

کاربر تازه وارد

باز کردن فایلهای dll

سلام به همگی دوستان
    ایا برنامه ای وجود داره که فایل های dll باز کنه و یا ببینیم توش چیه ؟

برنامه dllviewer
    فقط اطلاعات سیستمی به شما میده(یعنی سورس و الگریتم نه)
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    شاید منظور دوستمون این باشه که آیا میشه مثلا لیست توابعی که توی DLL تعریف شده همراه با پارامتر هاشون رو دید

نقل قول نوشته شده توسط س.حمیدیانفر
    سلام
    شاید منظور دوستمون این باشه که آیا میشه مثلا لیست توابعی که توی DLL تعریف شده همراه با پارامتر هاشون رو دید
    منم دقیقا اینو میخوام یه موضوع براش بازکردم

توابع و ثوابت فایلهای DLL,OCX
    http://www.barnamenevis.org/vi...502&highlight=

جواب بدرد بخوری پیدا نکردم. لطفا اگه کسی میدونه جواب بده

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    با سلام
    object browser خود فاکس این کار رو به خوبی انجام می ده
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر تازه وارد
    چطوری میشه کامل تر توضیح بدین

خیلی ساده است
    object browser را باز کن اگر dll و یا کامپوننت مورد نظر شما در لیست بود اونوقت اونو انتخاب کن و به کلاسها و متدها و سایر مشخصات اون توجه کن و اگرنه باید با گزینه های موجود کامپوننت مورد نظر را add کنی و بعد به روشی که گفتم عمل کنی
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

نقل قول: باز کردن فایلهای dll

سلام.من میخوام یه برنامه به نام epanet.exe رو تو یه محیط برنامه نویسی -مثلا مطلب- call کنم و ازش اطلاعات بگیرم.این برنامه epanet.dll رو هم داره..کسی میتونه کمک کنه منو؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول: باز کردن فایلهای dll

نقل قول نوشته شده توسط ehsan_najafi مشاهده تاپیک
    سلام.من میخوام یه برنامه به نام epanet.exe رو تو یه محیط برنامه نویسی -مثلا مطلب- call کنم و ازش اطلاعات بگیرم.این برنامه epanet.dll رو هم داره..کسی میتونه کمک کنه منو؟؟؟؟؟؟؟
    دقيقا متوجه نشدم منظورت چيه ولي اگر ميخاي از محتوي DLL سر بياري يکي از نرم افزارهايي که ميتونه کمکت کنه PE.Explorer هستش . سرچ کني پيداش ميکني

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •