نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: وب سایتی برای نمایش نقشه

کاربر جدید
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من

وب سایتی برای نمایش نقشه

سلام

برای ساخت وب سایتی مثل گوگل مپ که نقشه رو با قابلیت بزرگنمایی نمایش میده چه راه حلی وجود داره؟

من میخوام با استفاده از Delphi prism بسازمش ولی نمیدونم چکار کنم.

نقل قول: وب سایتی برای نمایش نقشه

کجاش رو خودتون میخواید بسازید؟ یک سایتی مثل Google Maps پشتش یک نرم افزار بزرگ با چندین سرور بزرگ هست.

اگر فقط میخواید همچین قابلیتی را در سایت خودتون هم داشته باشید، هم Google Maps و هم Bing Maps به شما APIهایی ارائه می کنند که از طریق آنها می تونید در سایت یا نرم افزار خودتان از سرویس های آنها استفاده کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر جدید
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من

سلام
    نه من فقط میخوام یک نقشه رو که به عکس های کوچکتر تقسیم کردم مثل نقشه گوگل ، نمایش بدم به طوریکه بتونم با کلیک موس اونو حرکت بدم . در ضمن از دیروز تا حالا یه کارایی کردم ولی نتونستم حرکت نقشه رو توی یه محدوده مشخص از صفحه( مثلا یه کادر که نصف صفحه رو اشغال میکنه) کنترل کنم.

همچنین وقتی چنتا عکس رو کنارهم توی صفحه میذارم ، دور هر عکس یه کادر سفید هست و نمیذاره عکسها به هم بچسبند.

در ضمن حرکت دادن عکس ها رو با کد جاوااسکریپت انجام دادم.ولی من میخوام اینکار رو با دلفی انجام بدم
    چطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن حرکت دادن عکس ها رو با کد جاوااسکریپت انجام دادم.ولی من میخوام اینکار رو با دلفی انجام بدم
    اینجا شما دارید از Delphi Prism استفاده می کنید. Delphi Prism هم فقط Syntax اش شبیه دلفی هست. کتابخانه مورد استفاده اش، همان کتابخانه کلاس های دات نت هست، پس بهتره سوالتان را در تالار دات نت بپرسید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر جدید
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من

سلام
    ممنون که جواب دادین . ولی این جواب سوال من نبود. درضمن اگه دقت کنید گفتم که من با کد جاوااسکریپت توی صفحه html این کار رو انجام دادم و فقط میخوام با همون syntax دلفی پریسم اینکار رو انجام بدم. یعنی در قست کد نویسی pas صفحه html ای که توی دلفی پریسم برام باز میشه بتونم به syntax دلفی همین دستورات رو پیاده کنم.
    به هر حال به خاطر محکم کاری سوالم رو توی تالار دات نت میپرسم.

باز هم ممنون به خاطر وقتی که گذاشتین.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •