نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: دو کارت شبکه؟

دو کارت شبکه؟

اگر بخواهیم کامپیوتری هم کابل شبکه را داشته باشه(به شبکه داخلی متصل باشه) و هم با adsl به اینترنت کانکت بشه, به دو کارت شبکه نیاز داریم؟

کاربر دائمی آواتار razeghi_loved
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: دو کارت شبکه؟

نه می تونی از همون کارت شبکه برای اتصال به شبکه داخلی هم استفاده کنی کافیه فقط تو قسمت ای پی دادن به کارت شبکه بری و در قسمت اصلی ای پی تنظیمات adsl رو بدی و در قسمت advances ای پی شبکه داخلی رو اضافه کنی با این کار کارت شبکه شما دو رنج ای پی رو شناسایی می کند البته می تونی بیشتر از دو رنج ای پی رو هم وارد کنی

من الان یه کابل cross دارم و یک USB و یک مودم adsl.که اومدم مودم رو باcross وصل کردم به کامپیوتر اصلی و با USB وصلش کردم به یه کامپیوتر دیگه.
    اینجوری شبکه دارم ولی دو تا مشکل دارم:
    اول اینکه برای اتصال کامپیوتر به اینترنت, حتما باید اون یکی کامپیوتر روشن باشه.
    بعدشم انگار موقعی که این دو تا میخوان از فایلهای shair استفاده کننsend وreceived شبکه بالا میره.
    میشه لطفا بگی مشکل کارم کجاست؟

محل زندگی
    تهران

شما سوالاتان عوض شد سوال اول این نبود در هر حال این سوال تکراز هست همین چند هفته پیش عنوان شده بود برای استفاده اون یکی سیستم باید اولی هم روشن باشه مگر اینکه هر وقت اولی خاموش هست کابل رو بکشی به دومی وصل کنی یا از سویچ استفاده کنی یا از مودمهایی که چندین پورت دارند استفاده کنی در ضمن وقتی فایلی ارسال و دریافت می شه بین دو سیستم از پهنای باند کابل استفاده می شه که usb 24 مگ هستش اگر هم کابلش طولانی تر باشه سرعت کمتر می شه

آره. راست میگی, سوالم یه کم عوض شد. آخه هر دوتاش مربوط به مشکلات اتصال دو کامپیوتر خونمون به هم و به اینترنته!!
    بازم ممنون. خیلی بهم کمک کردی.

یه سوال در ادامه با سوالاتم بپرسم؟
    یعنی وقتی دو تا کامپیوتر میخوان از امکانات شبکه استفاده کنن از اینترنت استفاده میکنن؟
    آخه تا من میخوام از فولدرshair استفاده کنم به اینترنت connect میشه و فکر کنم اینجوری واسه انتقال فولدرم کلی ازaccount ام کم میشه.

محل زندگی
    تهران

نه ربطی به اینترنت شما نداره با خیال راحت کار کن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •