صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 47 از 47

نام تاپیک: روش نوشتن برنامه با یوزرهای مختلف ؟

نقل قول: روش نوشتن برنامه با یوزرهای مختلف ؟

با تشکر ویژه از runttx و vahidm

runttx من برنامه شما رو دیدم متاسفانه وقتی روی ورود کلیک میکنم ارور can,t find project or library میداد که با حذف Ucase مشکل حل شد. خیلی این برنامه کمکم کرد اما اگر کمی در مورد بانک آن و اینکه مثلا ID_U به tel وصل هست توضیح بدید و اینکه در sql چطور اینکارو میشه کرد ؟
    مثلا اگر کاربر بخواد یه اطلاعات جدید وارد کنه چطوری میشه ؟ من به روش معمول نتونستم کار کنم و بانک اجازه اضافه کردن رو نمیده .
    آخرین ویرایش به وسیله meysamg : جمعه 30 مرداد 1388 در 19:18 عصر

Smile نقل قول: روش نوشتن برنامه با یوزرهای مختلف ؟

با سلام

البته دوست عزيز ، من كه تستش ميكنم اون مشكل رو نداره . حالا باز هم خوبه كه مشكل اونو حل كردي و بهت كمك كرد .
    منظور شمارو از اينكه ميگيد "مثلا ID_U به tel وصل هست توضیح بدی" نميدونم چي هست . اين دوتا فيلد به هم وصل نيستند . من به عنوان مثال اين فيلد ها رو گذاشتم . شما در بانك خودتون ميتونيد كلي فيلد دلخواه خودتان را اضافه كنيد . من ميخواستم شما با روش كار آشنا بشيد.
    در مورد اينكه كاربر بخواد اطلاعات جديدي رو وارد كنه :
    وقتي كاربر وارد با نام و رمز خود وارد شد شما ميتونيد اطلاعات دلخواهتان رو گرفته و ذخيره كنيد . مثلا در همين مثال شما ميتونيد دو تا TextBox بزاريد كه اولي براي كد كاربري باشه كه بعد از ورود كاربر كد اون در آن قرار بگيره و كاربر حق عوض كردن اونو نداشته باشه و دومي هم به عنوان مثال تلفن . بعد از زدين كليد ذخيره طلاعات text1 و text2 به ترتيب در ID_U و tel فرار بگيره. به همين راحتي . من نميدونم شما با كجاش مشكل داريد؟.

من روي اضافه كردن به بانك هم گذاشتم . ميتوني از لينك زير دانلود و اونو نگاه كني و از روشي كه استفاده كردم .
    http://www.mediafire.com/file/onmjth2zoi1/sample2.rar
    براي Update , Del , Search روش كار مثل همينه . فقط يكم كار كن حتما درست ميشه.
    موفق باشي .

ممنون از شما .
    منظور من از ID_U به tel وصل هست اینه که من در بانک در جدول login_user برای هر یوزر کنارش یه + هست که با زدن اون فیلد tel و اطلاعاتشو نشون میده ! وقتی در خود بانک در جدول data میخوام یه چیزی اضافه کنم ( منظورم به صورت دستی هست ) اکسس این ارور رو میده :

You Cannot add or change a record because a related record is required in table "Login_User"

سلام.
    خوب معلومه كه به صورت دستي نميشه ! چون اون دو تا فيلد از جدول ها با هم به اصطلاح Join شدن . اين ارتباط ميتونه در جاهاييكه تعداد جدول ها و فيلدها زياده به درد بخوره . حتي در SELECT كردن هاي تودرتو براي استخراج اطلاعات از چند جدول.

ممنون ولی نگفتید در sql و access چطوری عمل join رو انجام بدیم .

سلام.
    در Access ميتوني از منوي ابزار گزينه Relashanship رو زده و جدول هاتو انتخاب ميكني و بعد فيلدي اولي رو ميگيري و با عمل درگ روي فيلد دومي از جدول مقابل .

در SQL هم به همين روش هست .

اگه وارد Relashanship بشي خودت بيشتر متوجه ميشي.

خدانگهدار شما دوست عزيز.

ممنون runttx جان با کمک شما و دیگر دوستان 90 درصد مشکلاتم حل شد .

اگه بازم سوال داشتم باز مزاحم میشم.

با تشکر فراوان.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •