نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چگونگی باز کردن فایل Zip-7Zip و فشرده کردن فولدر به فرمت های Zip-7Zip توسط Qt

کاربر تازه وارد آواتار ++Hadi++
    محل زندگی
    تهران- ستارخان

چگونگی باز کردن فایل Zip-7Zip و فشرده کردن فولدر به فرمت های Zip-7Zip توسط Qt

سلام
    من با کیوت 5.5 و 5.6 روی ویندوز 10 64x کار می کنم و اتفاقا هدف پروژه ام هم روی ویندوز هست.
    قبلا یادمه یه سری لایبرری به اسم quazip بود که یه wrapper رو zlib بود و می شد باش توسط Qt یه سری فولدر ها رو زیپ کرد و یا یه فایل zip رو آنزیپ کرد.
    نسخه و اسم zlib که در quazip استفاده شده در نسخه های جدید Qt عوض شده و Quazip هم دیگه آپدیت نیست و با نسخه های جدید کیوت نه کانفیگ هست و نه می شه باش کار کرد. چیزی که دیدم اینه که بیشتر تا Qt 5.2 یا 5.3 کانفیگ بود و از اون به بعد zlib هم یه سری تغییراتی داشته و دیگه نمی شه تو نسخه های جدید باش کار کرد.
    یادمه zlib جدید رو در تمام هدر های quazip با نوع جدیدش replace کردم و باز هم با کامپایل به نتیجه درستی نرسیدم.( ارور های زیاد) دیگه بی خیال شدم.
    حالا روشی هست راحت و بدون دغدغه بتونم یه فایل زیپ رو آنزیپ کنم و بالعکس یه فولدر رو زیپ کنم.
    اگر در مورد 7zip هم روشی باشه که دیگه عالی می شه و نور علی نور می شه! یه لایبرری در مورد 7zip پیدا کردم ولی اینکه با کیوت کانفیگ بشه یا نه اطلاعی ندارم.
    از دوستان اگر با نسخ جدید کیوت در این زمینه کاری کرده، ممنون می شم تجربیاتشونو در اختیار بنده هم بگذارند...
    اینم لینک اون لایبرری 7zip

نقل قول: چگونگی باز کردن فایل Zip-7Zip و فشرده کردن فولدر به فرمت های Zip-7Zip توسط Qt

من از خود zlib توی کیوت و ویندوز 10 و 64 استفاده کردم موردی نداشت. فقط باید dllهای 64 بیتی رو گیر بیاری و replace کنی. هرچند که zlib برای کار با فایلهای zip نیست و فقط الگوریتم فشرده سازی رو داره. یعنی فایل zip علاوه به فشرده سازی خود محتوا یه هدر هم داره که zlib از اون پشتیبانی نمی کنه.

کاربر تازه وارد آواتار ++Hadi++
    محل زندگی
    تهران- ستارخان

نقل قول: چگونگی باز کردن فایل Zip-7Zip و فشرده کردن فولدر به فرمت های Zip-7Zip توسط Qt

بیشتر می خوام یه فایل zip استاندارد رو باز کنم یا یه فولدر رو به zip تبدیل کنم.
    البته یه سری فایل های exe پرتابل هم هستند که با command prompt می شه بهشون آدرس و دستور رو داد تا کار ما رو راه بندازن.
    باید کمی سرچ کنم تا گزینه هایی رو گیر بیارم. چون برا 7zip هم مسلما داستان داریم...رو این حساب با یه exe کار راه انداز، کار ما راه می افته.
    ممنون...

تاپیک های مشابه

1. چگونگی باز کردن فایل متنی از هارد در لیبیل برنامه
    نوشته شده توسط barnamenevisjavan در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 02 مرداد 1390, 16:30 عصر
  2. سوال: چگونگی باز کردن فایل بااستفاده از ویندوز
    نوشته شده توسط doostl در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 10 اردیبهشت 1390, 21:47 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 21 خرداد 1389, 14:06 عصر