نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: بررسی این سایت

کاربر دائمی آواتار b.paseban
    محل زندگی
    گم شده وسط سورس ها

بررسی این سایت

با عرض سلام خدمت شما دوستان گرامی.

من یه سایت شخصی درست کردم و از دوستان برنامه نویس میخوام که اشکالات این سایت که کم هم نیست رو بهمراه راه حل برطرف کردن مشکلات بگن تا من بتونم اون مشکلات رو حل کنم.

این رو هم بگم که حجم سایت زیاده و امکان داره دیر لود بشه.(از صبر و شکیبایی شما دوستان کمال قدردانی رو دارم)

نظرات شما راجع به نحوه ی عملکرد قسمت های مختلف سایت و طراحی و چیزای دیگه هم باشه.

سایت شخصی مهندس حیدرزاده

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بررسی این سایت

اول صفحه (header) يك مقدار مبتديانه به نظر ميرسه
    ميتوني از فلش استفاده كني يا يك عكس متحرك بزاري تا جالب تر به نظر برسه
    فونتها هم كمي كوچكتر كن تا زيبا تر بشه
    از نظر امنيت وقت نكردم چك كنم

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

سلام
    نمای ظاهری سایت یه مسئله سلیقه ایه و نظر دادن من شاید زیاد به درد نخوره . ولی مشکلی که شاید جدی تر از بقیه باشه همونه که خودتون اشراف دارید و دیر لود شدن صفحه است و جالب این که حجم صفحه شما بالا نیست 65.34 KB و میزان کنترلهای سمت سروری استفاده شده از طرف شما هم زیاد نیست (با توجه به میزان view_state) .
    مشکل می تونه خوب نبودن هاست شما یا استفاده از یه کنترل غیر استاندارد که برای رندر شدنش سمت سرور نیاز به resource ها و پردازشهای بیشتری باشه.
    موفق باشید .

محل زندگی
    گم شده وسط سورس ها

اول صفحه (header) يك مقدار مبتديانه به نظر ميرسه
    ميتوني از فلش استفاده كني يا يك عكس متحرك بزاري تا جالب تر به نظر برسه
    فونتها هم كمي كوچكتر كن تا زيبا تر بشه
    از نظر امنيت وقت نكردم چك كنم
    با تشکر از شما دوست عزیز.
    من اصلا دوست نداشتم از فلش توی هیچ جای سایت استفاده کنم.حق با شماست هدر یمقدار ساده هست که اونم به موقعش قشنگتر میشه.
    اندازه استاندارد فونت هارو هم من دقیقا نمیدونم.(اگه لطف کنین بگین ممنون میشم)
    امنیتش رو هم چک کنید(اگه وقت کردین) و اگر جایی مشکل داشت راهنمایی کنین.

سلام
    نمای ظاهری سایت یه مسئله سلیقه ایه و نظر دادن من شاید زیاد به درد نخوره . ولی مشکلی که شاید جدی تر از بقیه باشه همونه که خودتون اشراف دارید و دیر لود شدن صفحه است و جالب این که حجم صفحه شما بالا نیست 65.34 KB و میزان کنترلهای سمت سروری استفاده شده از طرف شما هم زیاد نیست (با توجه به میزان view_state) .
    مشکل می تونه خوب نبودن هاست شما یا استفاده از یه کنترل غیر استاندارد که برای رندر شدنش سمت سرور نیاز به resource ها و پردازشهای بیشتری باشه.
    موفق باشید .
    از شما دوست عزیز هم ممنونم.من از میزبانی ایران هاست استفاده می کنم و کنترل های روی صفحه اول من سه تا کنترل بخصوص هستن که یکی jquery (اسلایدشوی اصلی ) و دوتای دیگه از کنترلهای ajax controltoolkit و rad telerik هست و جالبه بدونین که web resource من چیزی در حدود 700 kb هست.()
    یکی از راهنمایی شما دوستان هم میخوام در همین زمینه باشه(کم کردن حجم این web resource )

محل زندگی
    تهران

ميتوني صفحات رو فشرده كني
    فونت استاندارد Tahoma 8 هست
    البته استانداردي وجود نداره سليقه اي هست

محل زندگی
    گم شده وسط سورس ها

ميتوني صفحات رو فشرده كني
    فونت استاندارد Tahoma 8 هست
    البته استانداردي وجود نداره سليقه اي هست
    با نرم افزار خاصی اینکار رو انجام میدن؟فایل های پابلیش شده رو فشرده کنیم؟از لحاظ ساختاری به سایت ضربه وارد نمیشه؟

محل زندگی
    تهران

در قسمت مقالات در اين باره توضيح داده شده (اگه اشتباه نكنم)

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

با نرم افزار خاصی اینکار رو انجام میدن؟
    خیر توی سایت توضیحاتش هست ولی تا جایی که یادمه من باهاش مشکل داشتم . (فکر کنم صفحاتی که fck داشتن)
    پیشنهاد من اینه که تا می تونید telerik استفاده نکنید البته اگه کارائی اولویت شما است .
    حتی msajax رو هم توصیه نمیکنم . دوست من همه اینا قابل پیاده سازی هستند البته قبول دارم که وقت گیرن . من در سایتم (قالبش با ie8 مشکل داره) قسمت وسط جدیدترین محصولات فروشگاه هر 10 ثانیه یک بار اطلاعات رو از بانک می خونه و جدیدترین محصول رو نشون می ده . یا با هر کلیک روی شماره صفحات مقالات به سرعت واکشی و نمایش داده می شن . خوب اینا رو می شد با msajax یا ... پیاده سازی کنم . ولی اون وقت کارائی رو از دست می دادم .
    موفق باشید .

محل زندگی
    گم شده وسط سورس ها

خیر توی سایت توضیحاتش هست ولی تا جایی که یادمه من باهاش مشکل داشتم . (فکر کنم صفحاتی که fck داشتن)
    پیشنهاد من اینه که تا می تونید telerik استفاده نکنید البته اگه کارائی اولویت شما است .
    حتی msajax رو هم توصیه نمیکنم . دوست من همه اینا قابل پیاده سازی هستند البته قبول دارم که وقت گیرن . من در سایتم (قالبش با ie8 مشکل داره) قسمت وسط جدیدترین محصولات فروشگاه هر 10 ثانیه یک بار اطلاعات رو از بانک می خونه و جدیدترین محصول رو نشون می ده . یا با هر کلیک روی شماره صفحات مقالات به سرعت واکشی و نمایش داده می شن . خوب اینا رو می شد با msajax یا ... پیاده سازی کنم . ولی اون وقت کارائی رو از دست می دادم .
    موفق باشید .
    این اولین کار منه و دومین ویرایش اون و فعلا مشغول فراگیری کارای اولیه هستم ولی حرف شمارو قبول دارم که همه این سیستم هارو میشه با کد پیاده سازی کرد و سعی من هم اینه که همین کار رو بزودی انجام بدم.(البته اگه سربازی نرم )
    درباره امنیت سایت دوستان نظری ندارن؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •